Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudnám egy kicsit...

Hogyan tudnám egy kicsit népszerűsíteni az új blogomat? Esetleg tanácsot kérni, vagy építő jellegű kritikát?

Figyelt kérdés

Egy hörcsög témájú blogszerűséggel próbálkozom, de elég bénácska, hogyan lehetne jobb, és hogyan lennének látogatói?


Az említett alany:

[link]


2011. febr. 6. 02:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát őszintén szólva nem tudom eddig nem sok infót írtál a hörcsögeidről.Mégis mit lehetne írni ügye?Napközben alszanak,este pedig ahogy egy jó hörcsöghöz illik,tekerik a keret még el nem fogy a türelmünk és kivágjuk hogy tudjunk aludni:)


Szépek,de ha nem "érdekesek",nincs semmi különleges jellemvonásuk amit bemutathatnál,amiről írhatnál nem tudom mivel tehetnél "érdekessé" a blogot..


Ilyesmivel hogy


itt a hörcsög aliasz hozé--kép.

Most csinálta fel kamilla hörcsögöt---kép.

kamilla hörcsögnek lett 5 kicsi,abból 2-t be kajált mert túlságosan hasonlítottak az apjukra----kép...


nem hiszem hogy nagy sikere lenne...A hörcsögeid átlagos,egyhangú mindennapjait nem tudom hogy lehetne érdekessé tenni ha maguk a hörcsögök nem érdekesek..


Nekem például annó volt egy hörcsögöm,az állandóan szökni akart.Napi rendszerességgel,és inteligens volt.Ha ma is velem lenne ez a hörcsög,Scofield-nek nevezném el és a tiédhez hasonló blogban meg írnám minden nap hogy mivel próbálkozott..Tényleg elképesztő volt hogy milyen szabadulásokat tudok végre hajtani és hogy hova bújt el..Egyszer egy sikeres szabadulás után be rágta magát az ágyba...Elképesztő volt..A kerékben soha nem szaladt,hanem a kerék tetejére állva próbálta elérni a ketrec tetejét és ha sikerült neki,mint a kommandósok ott kapaszkodott,a következő pillanatban pedig a ketrec ajtaja már nyitva.És végül sikerült neki,nem találtam sehol:(


Erről a hörcsögről lehetett volna mit írni.


Szóval ha a hörcsögeidben nincs semmi plusz,akkor nincs mit mesélj róluk.Ha nem érdekesek a hörcsögeid,akkor nem tudod érdekessé tenni őket,kvázi nem tudod érdekessé tenni a blogot.


És az sem valami jó buli hogy a blogodban árulod a hörcsögöket,így úgy néz ki mintha csak azért csináltad volna a blogot főleg hogy ilyen kevés és lényegében érdektelen infóval van tele az eladó hírdetés mellett.

Mondjuk ha egyszer meg említed az okés,de ha már másodjára is vissza térsz rá mondván ennyiért olcsó.

Háát...számomra nem szimpi egy bolgban..

2011. febr. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kritikát, de tényleg,


sajna ilyenkor már csak ennyire futotta a kreativitástalanságomból.

De nem is terveztem hogy naponta írok hozzá vagy ilyesmi, csak mindig ha van új hörcsög felrakom ide és kész.

2011. febr. 6. 03:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg nem túl érdekesek, de legalább "aranyosak":D
2011. febr. 6. 03:15
 4/5 anonim ***** válasza:

nem néztem meg a blogot de...


használj címkéket, készíts szép leírásokat, frissíts folyamatosan. Olvass pár dolgot a SEO-ról. :)

2011. febr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos eléggé tucat blog.
2011. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!