Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért ilyen a megjelenés...

Miért ilyen a megjelenés telefonon?

Figyelt kérdés

Nem régóta foglalkozok weblapkészítéssel és a mobilos megjelenéssel vannak gondjaim.


Probléma 1

Adott az oldal aminek egy kép a háttere. Mivel az oldalon van hosszabb tartalom is ezért fix-re állítottam. Ezért így a tartalom görög de a háttér nem.

Ez PC-n jól is működik de telefonon nem. Ott ameddig a háttér tart minden jó de a többit egy fehér semmibe rakja.


Probléma 2

Az oldalon oldalra scrollozni sem enged. Az oldalból annyit jelenít meg mint a telefon felbontásának a szélessége. Ez normális is lenne de oldalra scrollozni nem enged. Mintha félbevágná az oldalt és csak azt jelenítené meg.


A felbontásokra való optimalizálást CSS Queryvel oldom meg. Ez nem tudom számít e valamit a problémában de gondoltam megemlítem.


2013. szept. 22. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
mobilra teljesen más oldal szerkezet és stílust kell csinálni, ha azt akarod hogy jól működjön.
2013. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Erről az oldalról van szó egyébként

[link]


Nem kritikákat kérek az oldalról, tudom hogy nem valami profi munka, csak megoldást a problémára.

2013. szept. 22. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem arányos a böngésző a képpel akkor nekem pc-n is fehér csikokat rak köré/alá.
2013. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy némely felbontásnál nem passzol de az oldal attól még teljesen használható. Ezt később még optimalizálnom kell. De nekem most a mobilos problémámat kell megoldanom.
2013. szept. 23. 11:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Na az első problémát már megoldottam (nagyjából) de a 2. továbbra is rejtély.
2013. szept. 23. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!