Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyiért vállalná el valaki,...

Mennyiért vállalná el valaki, egy wordpress oldal rendberakását úgy, hogy meg van hozzá a templét, tárhely, minden?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag nincs időm rá, hogy a templét leírásával vacakolva a saját menüket megalkossam. Csak használni akarom és kész. Nos?
2013. szept. 27. 17:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy annak aki mindig wp-t costumizál, annak kb 1-2 órás munka lenne összesen.
2013. szept. 27. 18:01
 2/7 anonim ***** válasza:

/wp-admin/nav-menus.php

Ha normális a template, akkor itt meg tudod csinálni a menüt könnyen.

2013. szept. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A templét themeforest-es, jó értékelésekkel. De időm (és kedvem), az nincs rá, hogy még most ezt is megtanuljam.

Pontosan ezért kérdeztem. Hülye teljesen nem vagyok hozzá, de akkor is sok idő, míg mindent pontosan rendbe teszek, pedig leírást is adtak a templatehez.

2013. szept. 27. 18:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor majd emeld ki a kérdést, ha nem kérsz nagyon elszállt dolgokat, akkor bármelyik PHP Pistike megcsinálja neked párezeré'.
2013. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs szükség php tudásra. Kezelőfelületen végig lehet zongorázni.
2013. szept. 28. 14:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem egy igazi szaki 3-4 ezres óráért vállalja, de érdemes ellenőrizni a referenciát hozzáértését, hogy ne te fizesd a tanuló pénzét!
2013. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Illetve még annyi, hogy azért némi plusz tudásra is szükség van!
2013. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!