Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Javascript For ciklus lelassít...

Javascript For ciklus lelassítása, hol a hiba a kódban?

Figyelt kérdés

elképzelés:

A "hrup" nevű kép szélessége lassan, folyamatosan és láthatóan 1-ről 600-ig növekedik. Kipróbáltam ezt a settimeout dolgot, de most ott tartok hogy a weblap megnyitása után vár 1 másodpercet, és beállítja 600-ra.

Valami olyat szeretnék, hogy a kép szélességének növekedése látható legyen. ne csak átugorjon 1-ről 600-ra



<script>

for (var i=1;i<600;i++)

{

setTimeout(function(){document.getElementById("hrup").width = i},1000);

}


</script>


2013. szept. 28. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
jQuery animate() ? :-)
2013. szept. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha azt mondom 4 napja foglalkozok ilyesmivel, leírtam mennyire tudom mi az a Jquery :D :S
2013. szept. 28. 11:07
 3/8 A kérdező kommentje:

ha te, vagy valaki, letudná nekem pötyögni ide ebben a Jquery-ben, az jó lenne.

Azt majd átnézem hogy mi hogy is működik és micsoda

2013. szept. 28. 11:12
 4/8 anonim ***** válasza:

<script type="text/javascript" src=" [link] title="jQuery ami megkönnyíti az életed JS -ben."></script>


<script type="text/javascript">

$(document).ready(function() {

setTimeout(function(){

$('#hrup').animate({'width':'600px'},1000); /* 1mp alatt 600px széllességre animálja */

},500); /* 0.5mp után kezdi az oldal betöltése után */

});

</script>

2013. szept. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

na még rád vártam egy hasonló példát találtam egy fórum oldalon. persze h nem tudtam megcsinálni.

ez viszont a jquery.min.js hibás src -től eltekintve, működik.


Isten vagy. köszi :D

2013. szept. 28. 11:27
 6/8 A kérdező kommentje:

Akit érdekel ez hogyan néz ki gyakorlatban, feltöltöttem.

A GoogleChrome -hoz készítettem kezdőlapot, saját célra (ebből kiindulva valószinüleg Chrome -on fog hibátlanul működni, nem próbáltam másban).


A könyvjelzőkbe tenni a linkeket tényleg egyszerűbb lett volna, és ctrl+shift+b, de így szebb :D


[link]

2013. szept. 28. 18:11
 7/8 SimkoL ***** válasza:

Egy tipp. Ha így adod meg az elérhetőségét a lapodnak nem lesz felül reklám :)


[link]

2013. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 qaxqaxqax ***** válasza:

Itt találsz pár dolgot JavaScripthez meg jQueryhez, sztem hamar megtanulhatóak alapjaikban(:

https://www.youtube.com/user/TheHUNTutorials

2013. szept. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!