Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ti mit várnátok el egy tinédzs...

Ti mit várnátok el egy tinédzser által írt személyes és egyben fotós blogtól?

Figyelt kérdés

2013. szept. 29. 18:42
 1/10 soccerway ***** válasza:
29%
hogy ne hozza nyilvánosságra
2013. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

1. A design ne legyen szemrontó és ízlésficamos, az oldal ne legyen telepakolva felesleges modulokkal (sünike, pónika, analóg óra, akvárium, abakusz), csillivilli effektekkel (csillámló kurzor, hóesés, kiscica ami követi az egeret).


2. Írjon helyesen és minél választékosabban, mutasson példát.


3. A fotózástól ne szálljon el, hogy ő profi fotós. A fotóknak nem kell profiknak lenniük, de valahogy legyen értelmük. És szerintem ne legyenek agyoneffektezve, csak ízlésesen.

2013. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
hogy ne hozza nyilvánosságra
2013. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

1. Tetszetős dizájnt

2. Érdekes, figyelem felkeltő szöveget.

3. Érdekes képeket


Egyénként én is tini vagyok és van nekem is egy weboldalam.

2013. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm:) utolsó: esetleg eltudnád küldeni nekem a linkjét?:) A két válaszolónak aki azt írta ne hozza nyilvánosságra, megindokolná miért is?
2013. szept. 29. 21:24
 6/10 edemmester ***** válasza:
100%
Előszöris a kinézete legyen elfogadható, legyenek rajta a betűk is olvashatóak, ne azok a túl cifrák mint olysok tini blogon amik olvashatatlanok. Legyen ízléses, legyen egyedi, legyen viszonylag jól megfogalmazva, és lehetőleg helyesírási és elgépelési hibák nélkül. Legyen kezelhető, meg lehessen rajta könnyen találni az esetleges régebbi tartalmakat is. Amennyiben bármi kérdésed van vagy segítség kell akkor pedig írj nyugodtan privátban. Én is rendelkezem bloggal, azonban az enyém NEM személyes blog. Tényleg bármi kell akkor írj!
2013. szept. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Majd én megírom helyettük: ilyen blogból millió plusz egy van. Általában mind ocsmány, igény- és ízléstelen. Telepakolva fölösleges hülyeségekkel (ls. feljebb írt kiscicás kurzor stb.) Ha tényleg nem tudsz mit kezdeni a szabadidőddel, írj naplót. Vagy ha már mindenféleképpen "blogot" akarsz vezetni, tartsd titokban. Ja, a sport is egy jó alternatíva.
2013. szept. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

@ #1, #3, #7-es válaszoló:


Akik kiscicakurzoros, feketelyuk IQ szintű bitszemetet hánynak az internetre, közülük hányan kérdeznék meg, mi az elvárás? Ráadásul a Kérdező helyesírási hibáktól mentesen tette meg ezt. :)


Akik ilyet csinálnának, nem kérdeznek előtte, csak utána, egy "lávoljátok léccikeeh <3" kíséretében.


Nem minden tini ízlésficamos, viszont az ízlésficamosok csinálnak több blogot, vagy ők vannak többen, akik itt GYK-n reklámozzák. És valószínűleg innen eredeztethető, hogy már a "tini" kategória miatt le van nézve a Kérdező is.


A kérdés létrejöttéből viszont én arra következtetek (abban reménykedem), hogy a Kérdező nem a low-IQ tinitábor tagja.


@Kérdező: a tanácsokat fogadd meg, és csináld, ha örömöd leled benne! :)


#2 voltam.

2013. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Meg is fogadom őket-bár tudtommal én nem vagyok az a réteg akiket a hátatok közepére sem kívántok-pusztán érdekelt ki mit vár el, bár nálam alap a letisztul külső és az igényesség.
2013. szept. 30. 18:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy másik elvárás a részemről, hogy ne egy reklámokkal teleaggatott aldomain.domain.hu/com legyen. Ha komolyan gondolod (szerintem) azt egy domain regisztrációval is tükrözöd a többiek felé. És az se ár, ha nem egy összekattintgatott valami az oldalad. Nem kell programozónak lenni, hogy le tudj tölteni egy egyszerű blogmotort :D
2013. okt. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!