Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Légyszi csináljátok át nekem...

Seila kérdése:

Légyszi csináljátok át nekem ezt a zenét HTML kóddá? :

Figyelt kérdés

[link]


Próbáltam már a neten is amit írtak, de már idegbajt kapok és nem sikerült és nekem úgy kell, ha beillesztem a kódokat az adatlapomra, akkor azonnal indúljon magátol a zene el.

Légyszi, légyszi valaki!:(:P


2013. okt. 4. 01:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

<html>

<p>lala</p>

<p>lala</p>

<p>lalalala</p>

<p><strong>dumdudum</strong></p>

<p><strong>dumdudum</strong></p>

<p><strong>dumDUdum</strong></p>

<p>salala</p>

<p>salala</p>

<p>salalala<strong>la</strong></p>

</html>

2013. okt. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyből gondoltam, hogy butaságokat írsz!
2013. okt. 4. 01:46
 3/12 anonim ***** válasza:
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/CGyEd0aKWZE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
2013. okt. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jó, illetve jó, de én úgy szeretném, ha magától indúlna el.:)
2013. okt. 4. 02:03
 5/12 anonim ***** válasza:

Elnezest, most latom hogy automatikusan akarod hogy induljon. Akkor ez a helyes beillesztesi kod:


<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/CGyEd0aKWZE?autoplay=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

2013. okt. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha pedig nem akarod hogy ajanlott videok jelenjenek meg a video lejatszasat kovetoen, akkor ezt a beillesztesi kodot hasznald:


<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/CGyEd0aKWZE?rel=0&autoplay=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

2013. okt. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Húú ez szuper! Most már működik!:))

Köszi szépen és ha kellene át csinálni akkor küldhetek majd privit?:P:)

Persze nem szeretnélek zavarni.:)

Most aludni megyek, mert félrebeszélni kezdek.:D

Jó éjt.:)

2013. okt. 4. 02:09
 8/12 anonim válasza:
Nem feltétlen muszáj "zavarni" a válaszolót más zenéknél. A megadott kódban elég, ha a linket kicseréled a másik zene linkjére.
2013. okt. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Annyit hozzáfűznék, hogy sokakat ki lehet kergetni a világból az autoplay-el. Képzeld el, hogy este feltekerve marad a hangerő és az oldaladra téved.
2013. okt. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már én is voltam úgy éjszaka, hogy valakinek adatlapjára mentem és halálra rémültem, mert beindúlt a zenéje.:D
2013. okt. 4. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!