Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mitől lehetséges, hogy nem...

Mitől lehetséges, hogy nem tudok CMS-t telepíteni? Konkrétan a MySql szerverrel vannak bajaim, ki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy többféle CMS-t is próbáltam több tárhelyre, de mindig ott akadok el, hogy a telepítő kidob Database server not available hibával (akár a telepítőnél dok meg adatokat, akár cpanelen, nem jó sehogy).

A 3owl.com supportja azt állítja, biztonsági okokból van tiltva a távoli hozzáférés... na de az összes többinél? Valakinek van ötlete?



2013. okt. 17. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Távoli kapcsolat minden tárhelyen tiltva van.

Használd a helyi adatbázist, és ne valami külső SQL -t.

2013. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a c panelon csináltál adatbázist?
2013. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy is próbáltam, hogy cpanelon csináltam adatbázist, és annak az adatait adtam meg a confignak, és úgy is, hogy a configgal csináltattam volna. De mindig visszatért hibával.
2013. okt. 17. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:
melyik cms-t és hova akarod telepíteni
2013. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Próbáltam az osclass-t a 3owl tárhelyére, a yupage tárhelyére, meg a fene tudja mg, hova, próbáltam az openclassifieds-t szintén a 3owl-ra, a yupage-ra, meg a fene tudja még hova.

De megoldottam, az osclass-t sikerült a 000webhost-nál, még ha nem is elsőre.

Mindenütt ez a database server not available kísért utamon, még a 000webhost-nál is párszor eljátszotta. Azért ha valakinek van ötlete, oldjuk meg ezt a feladványt, hogy más ne szenvedjen négy napot egy nyomorult GNU cms telepítésével.

2013. okt. 18. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!