Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet egyszerűen és...

Hogyan lehet egyszerűen és ingyen saját weblapot készíteni?

Figyelt kérdés
Nos anno még iskolából valami megmaradt office-ról, (a fron page-ről) szóval a megtervezés az valahogy próbálkozással menni fog. A kérdés az ha megvannak az lapok, utána hogy tudom feltölteni? hogy lesz abból egy weboldal ha pl valaki ráguglizik akkor kidobja neki egyből? van egyáltalán olyan hogy ingyen webtárhelyérhely vagy mindegyikért fizetni kell? ezekben a dolgokban egyáltalán nem vok jártas

2013. okt. 18. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:

hogy tudom feltölteni? => FTP -n

ha pl valaki ráguglizik akkor kidobja neki egyből? => Rengeteg SEO

van egyáltalán olyan hogy ingyen webtárhelyérhely => VAN, uw.hu, atw.hu, fw.hu ...

vagy mindegyikért fizetni kell => Fizetős tárhelyekért kell, de HTML lap -hoz nem kell azok szolgáltatásai...

2013. okt. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

veszel domaint 2500-3000k / év

veszel tárhelyet 2500/ év -től.

ftpben kapsz hozzáférést, feltöltöd a dokumentumokat.

a keresőoptimalizálás kicsit bonyolultabb, ott a meta tegeken van a hangsúly.

van ingyenes webtárhely is, de ott nincs minőség(pl. modosítod az oldalt és csak napok mulva látszik a változás, lag, fagyás lassuság stb.)

az ingyenes domain, meg nem egyedi pl tedomained.ingyendomain.vo, vagy valami, és kicsi a tárhely és nincs php...

2013. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát hálás vagyok a válaszokért de ez nekem egy kicsit kínai. :D mi az az FTP SEO html php ... valaki alapszinten címszavakban leírná hogy mit csináljak? a pár ezer ft per év az korrekt végül is ha téll megéri, úgy értm hogy többet kapok a pénzért mint az ingyenes megoldásért.igazából mi a különbség? (analfabéta szinten ha lehet)
2013. okt. 18. 15:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2.: Az elég gáz tárhely lehet, ahol csak napok múlva látszik a változás... :D
2013. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

"ez nekem egy kicsit kínai. :D mi az az FTP SEO html php ..."

Ez az a pont amikor azt mondom, hogy inkább keres meg egy ezzel foglakozó céget...


FTP: kommunikációs protokoll, amin keresztül a webtárhelyekre fel lehet tölteni a weboldal HTML/PHP és egyéb fájljait.

HTML: az a leíró nyelv amit te grafikus felületen össze klikkel tél, ennek ismerete elengedhetetlen ha jó oldalt szeretnél. Ez amiből megjeleníti a böngésző a weboldalt.

PHP: Dinamikus oldalak szerver oldali script nyelve, ebben "programozhatod" le a weboldalad működésének funkcióit, generálhatod le a dinamikus HTML oldalt.

SEO: kereső optimalizálás, hogy a weboldaladat könnyedén megtalálhatják, ha beírják azt a kifejezést amire a weboldalad optimalizáltad.

+ még van egy rakat más fogalom is: HTTP, CSS, JS, jQuery, ReWrite, CMS, Framework, MySQL, Objektum...

2013. okt. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

FTP: File Transfer Protocol, ezen keresztül lehet csatlakozni a szerverre feltölteni a fájljaidat.


SEO: Search Enginge Optimalization, annak a neve, hogy keresőbaráttá teszed az oldaladat pl. kulcsszavakkal, stbstbstb...


HTML: Hypertext Markup Language, ez írja le a weboldal külalakját, ahogy a neve is mondja leíró nyelv, önmagában csak statikus.


PHP: Hypertext Preprocessor, ez szerveroldali programozási nyelv a weboldal dinamikus működéséhez.

2013. okt. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké már okosabb lettem egy kicsivel :D de a puding próbája az evés szóval csinálok egyet aztán egy másik kérdésben ininet-et ajánlották és majd meglátom mire jutok köszönök minden választ
2013. okt. 19. 09:03
 8/9 A kérdező kommentje:
Várjunk csak, ez szerintetek kamu hogy ingyenes? [link]
2013. okt. 19. 09:07
 9/9 anonim ***** válasza:
nem kamu, ez az egyik legjobb ingyenes tárhely szolgáltató vagy a 000webhost
2013. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!