Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek milyen a blogom?

Szerintetek milyen a blogom?

Figyelt kérdés
Kérlek a történetet értékeljétek, ne a külsejét, mert nekem nem az a fontos.

2013. okt. 19. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos jó. Bízom a megérzéseimben. ;)
2013. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyelőre ez egy nagy semmi
2013. okt. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Drone007 ***** válasza:

Ha nem akarod, hogy a külsőt, vagy a blogodat mint honlapot értékeljük, akkor mi a jó édes kiskutyafaroknak írod ezt a weblapkészítés kategóriába?

Van olyan kategória, hogy Szórakozás/könyvek vagy Számítástechnika/egyéb vagy internet

Ha te nem veszed a fáradtságot, hogy normális kategóriába tedd a kérdésed, mi miért vegyük, hogy irodalmárokká legyünk? Itt úgyis a programozási részt fogjuk értékelni, ha neked nem tetszik akkor is.

Ja: értékeléshez nem ártott volna a webcím, így csatlakozom az előttem szólóhoz: egy egy nagy semmi :)

2013. okt. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Történet értékelése:

Egy kérdést és egy kérést villantottál. A történet annyi, hogy neked a külső nem fontos. Ez egy nagyon szép gondolat, de honlapoknál sajnos a külsőt látják meg először és nem a szöveget. Történetnek pedig elég gyér, ez csak egy fél mondat. Picit gyúrjál még, de csak fokozatosan: először csak egy teljes mondatot, aztán kettőt, majd egy 3-4 mondatos bekezdést és így tovább.


Azért értékelem a külsőt is, mert ha neked nem, a látogatóidnak fontos lesz:

Elég gagyi. Tudod, a plain text (formázatlan szöveg) ma már nem menő a honlapok körében.

2013. okt. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kérdezzfelel válasza:
Ööö... csak én nem találtam linket? Vagy üzenetben kell kérni?
2014. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5-ös, olvasd el, miket írtunk előtted. :) (Nem volt link.)
2014. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én alapból nem szeretem.
2014. márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!