Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell megírni egy PHP-s...

Hogyan kell megírni egy PHP-s levélküldő rendszert?

Figyelt kérdés
Egy német tárhelyszolgáltatónál vagyok. Észrevettem hogy van levééküldési limitem de többet erről nem tudtok. Gondolom az ilyen php s megoldással lehetne ezt megoldani, hogyan kezdjek neki?

2013. okt. 21. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, gyakorlatilag minden tárhely szolgáltatónál van valami limit, hogy nehogy spamelésre használd a szolgáltatását.


A mail() függvény segítségével lehet PHP-ből levelet küldeni. Szintaktikája egyszerű:

mail("cím", "tárgy", "üzenet");

További példákra meg szerintem keress rá a neten, van egy halommal.

2013. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit lehetne megoldani php-s megoldással a limiten?
2013. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy normális tárhely szolgáltató, esetleg VPS és nincs mókolás, amiért még fel is függeszthetik az oldalad.
2013. okt. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha limitálva van akkor nem tudod kitrükközni, kivéve ha van kívülről egy másik smtp szervered amin keresztül tudsz levelet küldeni.
2013. okt. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 -es hez + annak elérését engedélyezi a szolgáltató...
2013. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De amúgy spammelni akarsz? Mert azért általában elég kéne legyen. Ha meg olyan sok júzered van, akkor befektethetnél pár ezrest.
2013. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!