Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Csinaltam egy zenes blogot....

Csinaltam egy zenes blogot. Megneznetek? Velemeny?

Figyelt kérdés
music290.webnode.hu

2013. okt. 24. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:

A külseje nekem tetszik, hogy nincs túl bonyolítva.

Ahhoz szerintem ne nyúlj (de te tudod, hogy milyenre akarod.)


Ahogy elnéztem, még elég kevés tartalom van rajta, nem rég kezdtetted. Nem lesz rossz, (bár nem az én ízlésem tükrözi, de ez nem ezt kell néznem most.)


Ha nagyon szeretnél javítani, akkor a zenék menünél, ahol valami album videóit linkelted, hivatkozás helyett szerintem szebb és előnyösebb lenni beágyazni a videókat, hogy közvetlen onnan lehetne elindítani. Esetleg csinálni lejátszási listákat (ha majd lesz több album/előadó/...).


De ez csak építő jellegű kritika akar lenni. Hajrá! :)

2013. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. A blog formátum az, amikor több bejegyzés van, és ezek (fordított) időrendi sorrendben vannak kilistázva. A tiéd inkább egy általánosabb weboldal.


2. Zenés blognak hirdeted, de konkrétan keresni kell rajta, hol van a zene - elveszve a jobb felső sarokban egy menüpontban. (Bezzeg rögtön a főoldalon az arcunkba tolod, hogy jó zenéid vannak.) Szóval ezzel csinálj valamit, emeld ki, legyen szem előtt, a főoldalon.


3. Az oldalad attól "zenés", hogy belinkeltél YouTube-ról egy Selena Gomez albumot. (?) Igyekszem magamban tartani az olyan gondolataim, melyek bántóak lehetnek, így inkább továbbra is az építő jellegű javaslatokra szorítkozom: szerintem egyszerűbb lenne, ha lejátszási listát csinálnál YouTube-on és csak azt linkelnéd be, sőt, be is ágyazhatnád egyetlen dobozzal.


4. Illetve ha már "blog", zenei kritikát is írhatnál esetleg.

2013. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2013. okt. 24. 15:36
 4/7 anonim válasza:
0%

Justin Bieber..1D?

Beteg vagy?

2013. okt. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom #2-höz, plusz:

- Szerintem kicsit zsúfolt, meg nem igazán odaillő a kép a tetején. Főleg a háttere zavar (űr meg zene? Sőt, a vízjel is csúnya a jobb alsó szélen), de az se igazán praktikus, hogy még egyszer odaírod a honlapod címét. Olyan túlzott önreklámnak néz ki, és nem is látszik túl jól (sötét háttér, sötét betűk?)

- Az összes általad felsorolt énekes/együttes inkább világos háttér előtt szokta illegetni magát, lehet, hogy így kéne a blogodat (ami, igen, inkább honlapnak néz ki) megcsinálnod (nézd meg mondjuk a Selena Gomez - Live Your Style reklámot). És a Stars Dance album képénél is szerencsésebb lenne az eredeti képet berakni.

- Szerintem ez csak az én csőrömet piszkálja, de a betűtípusválasztásod a címben nem igazán szerencsés.

[link]

ha már Selena, akkor ezt a betűt ajánlom a "Legjobb zenék egy helyen" felirathoz (és igen, szóközzel írják helyesen), az OD miatt pedig ezt (főcímnek):

[link]

- A képeden picit táskásak a szemeid. Ne érts félre, nem azt akarom, hogy ne vállald fel magad, nem vagy így se csúnya, de picit ilyenkor szokás retusálni, persze csak egy egészséges mennyiséget.


Lehet, hogy még találok pár dolgot, akkor újra jelentkezem. Sok sikert, reklámozlak majd pár (szintén igen erős Directioner) ismerősömnek, esetleg segíteni is tudnak valamiben!

2013. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kaki
2013. okt. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És még annyit, ha megengedsz, hogy linkeléskor inkább másold a címsorból az url-t (tehát [link] , hogy kattintható legyen (kék), mert úgy talán többen mennek rá, mintha nekik kell beírni/bemásolni a címet )


Apróság, de lehet, hogy valamivel több látogató lesz, ha úgy reklámozod/ osztod meg.

2013. okt. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!