Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tetszik a blogom? Tegnap...

Hogy tetszik a blogom? Tegnap kezdtem. Vélemény? Negatív vélemények, építő jellegű kritikák és persze pozitívak is jöhetnek (:

Figyelt kérdés

[link] itt a link. Egy lány életéről szól. Ha az egészet elakarod olvasni akkor tekerj az aljára mert legfölül a 4.rész van. Mi tetszik benne/mi nem tetszik benne?

Úgy gondolom,hogy ez leginkább a tinilányokat köti le, de persze bárki írhat véleményt.

Kort és nemet is ha lehet. Köszi:)



2013. okt. 26. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:

szép sablont választottál, jól tagoltak a szövegek (gyors ránézésre)


DE!!!

gondolom akarsz olvasókat..

- Hol vannak a címek(h1)?

- Mivel Sarah naplója, ezért miért egy megjegyezhetetlenül bonyolult, és más szempontokból is rossz littlereasontomilexd az aldomain? Sokkal célravezetőbb lenne sarahnaploja.blogspot.hu

- alulcsíkok _ helyett használj <hr> teget!


(a kód egyébként nagyon ronda, de gondolom azért mert blogspot, vagy a sablon hibája - pedig kinézetre szép)

2013. okt. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi:) igen a linknév az azért ez mert először egy teljesen más blognak indult, aztán változtattam de nem tudom hogy kell linknevet változtatni.

címek? egy naplóba nem szoktak címeket írni.

és a kódokat természetesen nem én írom azt énis néztem hogy hogyan lehetne eltüntetni

2013. okt. 26. 16:31
 3/8 A kérdező kommentje:
[link] tessék sikerült
2013. okt. 26. 16:33
 4/8 edemmester ***** válasza:

Nyersen: 68/80

Kevésbé nyersen:

- Attól hogy ez egy napló, azt hogy hányadik rész azt írhatnád a bejegyzés címébe, ugyanis 1. rendezettebben néz ki, 2. az RSS/Atom feliratkozóknál rendesen jelenik meg, 3. a googleben is rendesen jelenik meg, 4. a bejegyzés cím mezőt nem viccből találták ki.

- Igen, a hr dolog nekem is feltűnt, vagy ha mégis _-t használsz, akkor legalább tedd ki teljes szélességig az _-okat.

- Kicsit gyér az az oldalsáv, szerintem írhattál volna pár szót oda fölülre a történetről, esetleg egy linket a szereplőkhöz, vagy oldalmnegjelenés számlálót, vagy valamit. Legyél kicsit kreatív!


Egyébként tetszik a munkád, sok sikert! Ha bármi kérdésed van, vagy ha segítség kell, akkor írj bátran privátban!

2013. okt. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem igazán értem,milyen bejegyzés címmező? amúgy köszi:)
2013. okt. 27. 14:05
 6/8 A kérdező kommentje:
egyébként írtam az oldalról,csak az alulra került..nem sikerül normálisan rendezni xd
2013. okt. 27. 14:06
 7/8 anonim ***** válasza:
már nincs kint, pedig szívesen megnéztem volna
2013. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 edemmester ***** válasza:
De kint van, csak célszerű mondjuk elolvasni a válaszokat és rögtön megtalálod :P
2013. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!