Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Blogspot: hogy állítsam be,...

Blogspot: hogy állítsam be, hogy senki ne láthassa bejegyzéseim?

Figyelt kérdés

2013. okt. 30. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
minek rakod fel a netre a sz@rjaidat ha azt akarod hogy senki se lássa?
2013. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beállítások és legalul(!) lesz olyan hogy Nyilvános ott rákattintasz, és legördülő menüben kijön, hogy Privát vagy Meghívott felhasználók olvashatják, aztán kattints valamelyikre. (
2013. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

első: ezt egyfajta naplóírásnak terveztem, amely sokkal egyszerűbb így interneten, hisz képeket is könnyedén tudok csatolni, valamint nem kell rejtegetnem az ágyam alá, ha arról van szó. remélem nem bosszantottam fel szándékommal a sziklaerős idegrendszerét/ed


2: igen, ezt megtaláltam, de mégis látom, ha megnyitom kijelentkezve a címet. lehetséges, hogy csak később lesz érvényes ez a beállítás?


szép napot

2013. okt. 30. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:

#2-es jót írt, ezt kell csinálni, viszont a beállításnak azonnal kéne működnie. A mentés gombra rákattintottál? :)


Ezen kívül ugyanezen a lapon fent, az Adatvédelemnél is kapcsold ki, hogy keresőmotorok rátalálhassanak - biztos, ami biztos. :)

2013. okt. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 infomoly ***** válasza:
2013. okt. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most már jó :)
2013. okt. 31. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!