Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi lenne ha megbeszélnénk...

Mi lenne ha megbeszélnénk minden facebook felhasználóval, hogy legalább egy hétig (egy időben) ne lépjen fel senki a facebookra?

Figyelt kérdés
Először egy hét, utána egyre kevesebbet járna mindenki. Végül menne a facebook a lecsóba, szerintem az embereknek jót tenne. Az üzemeltetők meg sírnának, meg minden. Mindenhol ezt beszélnék, hogy megbukott a facebook. Érdekes lenne. Nektek mi a véleményetek? Nektek tetszene? :D
2012. júl. 31. 15:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Véletlenül írtam a "weblapkészítés" kategóriába...
2012. júl. 31. 15:48
 2/7 Golan Trevize ***** válasza:
79%

10 ember próbálj meg rábeszélni. Utána el sem gondolkozol azon, hogy többszáz milliót hogyan beszélj rá.


Túl sok szabadidőd van, hogy ilyen marhaságokon gondolkodsz.

2012. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amennyi függő van van, azok több órát sem bírnak ki nélküle, nem hogy napokat.


Eddig minden oldal elérte azt a szakaszát, amivel elkezdett csökkenni a vezető szerepe, majd szépen lassan megbukott. A FB-ról is most tömegek törlik már magukat, nemrég hoztak nyilvánosságra egy statisztikát, hogy az USA-ból 2 millióan léptek le pár hét alatt. Volt olyan még régebben, hogy 1 hónap alatt 6 millióan törölték magukat. Most is már stagnál a növekedés, és lassan csökkenni fog a létszám.

2012. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megbukik az magától is, csak ki kell várni.
2012. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Az emberek úgyis találnak más helyet ahol online élhetik ki magukat, mert ti. elszemélytelenedő tendenciákat figyelhetünk meg több területen.

Azt hogy szerinted jót tenne az embereknek mivel indoklod? Legyen az üzemeltetőknek rossz neked pedig egy érdekes élményed? Katasztrófavadászás megy látom...

2012. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó ötlet. Nekem már nincs f@szbúkom. Megbántam. De tele van függőkkel.
2012. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem mit vergődtök, én szép lassan leiratkoztam azokról, akik cuccaira nem voltam kíváncsi, így már csak az az infó jut el hozzám, amire többé-kevésbé kíváncsi vagyok.
2012. aug. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!