Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi tesz egy blogot igazán jóvá?

Mi tesz egy blogot igazán jóvá?

Figyelt kérdés

Tartalmilag érdekelne, hogy mitől igazán jó és érdekes egy blog. Igazából én egy történetet szeretnék írni, így a kérdés arra terjed ki igazán:

Mitől lesz jó egy történet/blog?



2013. nov. 1. 20:08
 1/5 edemmester ***** válasza:
Attól hogy igényes és egyedi. Egyedi tartalom, egyedi kinézet, legyen emellett használható, na meg persze legyen viszonylag rendszeres (értsd úgy h nincsenek éves kihagyások a bejegyzések között, hanem azért legritkább esetben havonta legyen rajta valami). A történet legyen élvezhetően leírva, és legyen olvasható betűtípusa a blognak. A legfontosabb szerintem hogy LEGYEN EGYEDI! (ha bármi kérdésed van vagy ha segítség kell a bloggal/történettel kapcsolatban, akk írj bátran privátban)
2013. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PHP de kóder! ***** válasza:
meg is irjuk helyetted?
2013. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek: köszönöm :) én is ezekre gondoltam.

Másodiknak: jaj de humoros itt valaki...a tanácsadást tanuld meg különválasztani a megírástól. ;)

2013. nov. 2. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:
1. válaszolóval egyetértek. Tehát annak nem lenne sok értelme, ha most megírnád a 100000. 1D-s blogot.
2013. nov. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van, de szerintem nincs semmi baj a One Direction-ös blogokkal. Vannak igazán kreatív és egyedi fanfiction-ök is, de szerintem te a sablonos szemetekre gondolsz, ami abból áll, hogy a főszereplő elmegy egy 1D koncertre aztán valamilyen csoda folytán összefut velük, a srácok 2 perc beszélgetés után meghívják a házukba, ahol természetesen buli lesz, majd a lány még aznap összejön Harry Styles-szal, aki később megcsalja a lányt. Mindeközben a lány legjobb barátja, Niall Horan beleszeret a főszereplőbe...igen, ilyet semmiképp nem írnék :D
2013. nov. 3. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!