Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hova tudok úgy weboldalt...

Hova tudok úgy weboldalt feltenni, hogy gov-os indíttatásból ne tudják letörölni? Rendkívül fontos társadalmi célú tájékoztatásról lenne szó!

Figyelt kérdés

Van egy kiemelt környezetszennyezés budapest északi részén. Én jelenleg nem tudok elköltözni mert a szüleim itt élnek, de tudok egy gyárról, akik széliránytól függően (dunakesziig elérezhető) vegyszerszagú bűzbe borítják a fél várost.


Nem a bűz a zavaró, hanem annak mérgező volta, ugyanis a cég rovarirtó szereket (mérgeket), gyógyszerket gyárt és ami még gyanúsabb az az, hogy tagad minden "vádat" ami arról szólna, hogy az ő portájukról árad a bűz.


Szóval csináltam egy tájékoztató oldalt amit 3 ezer ember megnézett ugyan, de letörölték. Utána magánnyomozók is zaklattak, sőt a környezetvédelmi miniszter is írt emailt, hogy hogy képzelem, hogy befeketítem a francia részvényesek cégbirodalmát.


Szeretném újraindítani az oldalt, de olyan helyre kéne tennem, ahonnan nem tudják letörölni.


Egyébként olyan vegyszereket bocsájtanak ki a levegőbe, amik huzamos belélegzés során 2 év alatt rákot okoznak bárkinél, szóval fontos lenne.


2013. nov. 9. 08:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Illegálisnak nem illegális, de elintézte a kormány, hogy eltűnjön.
2013. nov. 9. 08:33
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

A legbiztosabb azt, hogy saját szervert nyitsz. Fogsz egy gépet amit nem használsz, nyitsz egy XAMPP szervert, majd hozzárendelsz valamilyen domaint az IP címedhez. Ha ez nem megy. Akkor azt javasolnám, hogy tedd fel valamilyen külföldi szolgáltatóhoz, mondjuk csinálj egy .cc-s weboldalt, azt már nehezen fogják leszedetni.

Sok sikert! :)

2013. nov. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
000webhostról kapták le egyébként.
2013. nov. 9. 08:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Home servertől kicsit félek. A végén még jön a TEK aztán mehetek nyaralni a fekete (piros-kék) autóval.
2013. nov. 9. 08:54
 5/8 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy az iparjogon át a korrupt környezetvédelemig és önkormányzatokig mindenkit sért az információ.
2013. nov. 9. 08:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudod megtenni szerintem sehogy.


Saját szervert is lenyomozzák no perc alatt: IP alapján az ISP-d kiadja a neved, címed a hatóságoknak, meg is vagy.


Külföldi tárhelyről is leszedik, a hatóság az hatóság. Egyszer nekem is törlődött a honlapom, sőt az egész 000webhost accom, több honlappal együtt... csak sejteni tudom, mi volt az oka, rákérdeztem, nem mondták meg.


Valami más módszer kell.


Feljelentést is tehetnél.


Azt is megpróbálhatod, hogy csinálsz egy oldalt Facebook-on - persze azért ne a személyes profiloddal/email-eddel csináld, nyiss ezért egy újat, hogyha letörölnék, ne veszíts értékes dolgokat. Facebook-on hamarabb tud terjedni a dolog, esetleg hamarabb elér olyan emberekhez, akik tudnak tenni valamit a dologért. Ügyvédek, mittudomén. (Mondjuk a terjesztéshez meg kell osztani... és nyilván a személyes profilodról tudod megosztani... hmm...)


Meg! Írhatsz újságoknak. Összeállíthatsz egy cikket és kérd, hogy terjesszék. Esetleg a HírTV oknyomozóit is megkereshetnéd (Célpont szerkesztőség).


Petíciót is összeállíthatsz, gyűjthetnél aláírást, nyilván vagytok egy páran a városban. És azzal kopogtatni az önkormányzatnál.

2013. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ingyenes külföldi szolgáltatók véletlenszerűen tudnak akár oldalakat törölni, néha 1-2 indok alapján.

Fizess egy külföldi tárhelyért és akkor nem fog csak úgy törlődni. (Amúgy erősen kétlem, hogy kérésre törölték.)

2013. nov. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Esetleg a HírTV oknyomozóit is megkereshetnéd (Célpont szerkesztőség)."


Ezt meg inkább felejtsd el. Azok egyrészt képtelenek objektíven, ténylegesen utánajárni a dolgoknak, másrészt ebben az ügyben inkább a kérdező lejáratása lenne a céljuk. (A drága kormányukat és "jó hírét" védeni kell minden áron...)

2013. nov. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!