Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet megváltoztatni...

Hogyan lehet megváltoztatni az új FACEBOOK LIKE gomb színét?

Figyelt kérdés

Ronda sötét kék színe lett az új like gombnak. Teljesen elüt az oldal színvilágától(ahol meg kéne változtatni). Meg lehet valahogy változtatni halványabbra?

Ez gusztustalan lett, nem is tudom minek kellett lecserélni.



2013. nov. 13. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
fogj egy filctollat azt' ess neki a monitornak, ha annyira nem tetszik....
2013. nov. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem pedig csini lett

biztos át lehet, keresd meg melyik css selector adja meg a színét, és írd felül

2013. nov. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Egerecske ***** válasza:
0%
2013. nov. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2-nek +1, Chrome-al tök kényelmesen kideríthető, milyen css selector-t kell írni. De ahogy nézem, trükközni kell, hogy felülírja a FB-os CSS-t, az !important nem működik.


#3: ez csak a kérdező gépén fogja át színezni/skinezni a Facebook-os cuccokat, ha más néz rá a kérdező honlapjára, ugyanúgy el fog ütni az oldal színétől.

2013. nov. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Egerecske ***** válasza:
4/4 nek : kit érdekel hogy más hogy látja az a lényeg hogy az jó legyen amit én látok :)
2013. nov. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezt a css selectort nem tudom hogy kell..


Amúgy ez sért valamilyen felhasználási feltételt, ha átszínezem a fb like gombot?

2013. nov. 13. 09:23
 7/7 Német_Tibor ***** válasza:
A régebbi facebook modulokat még lehetett formázgatni, de úgy tudom, hogy ezt az új gombot már abszolút nem lehet átszínezni sajnos:(
2013. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!