Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » (html) azt hogyan tudnám...

Balogh Zotya kérdése:

(html) azt hogyan tudnám megcsinálni hogy egy gomb lenyomásával irányitson csak át máshova? Próbáltam scriptel is de az gomb nyomás nélkül ugrott a másik oldalra.

Figyelt kérdés

2013. nov. 5. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:

link? <a href="hova irányítson url">irányíts át!</a>

és csinálj neki gomb kinézetet

2013. nov. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy <button onclick="location.href='hova iranyitson url';">irányíts át!</button>
2013. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ha ez segit valamit akkor itt a gomb kódja: <input type="submit" value="Sumbit" <="" br="">
2013. nov. 5. 13:28
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszön a gyors válaszaitokat! :) gyorsabban segitettetek mint hogy én irtam volna egy kis +-t :D
2013. nov. 5. 13:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha még a saját (egyébként űrlaphoz tartozó submit) gombodat sem tudod valid html-ben ide röffenteni, akkor ez nagyon nem neked való terület... egyelőre.

Fáj a szememnek, ahogy leírtad, komolyan... >_>

2013. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

br=""

:)

2013. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Drone007 ***** válasza:

Igen, ezt a tipikus "ha hallgattál volna okos maradtál volna" hatás :)


Egyébként ha scripttel megy, akkor a gombra egyszerűen berakhatod a scriptet az onclick attribútumba. Esetleg először a scriptet beágyazod egy function-be (és ugye nem kell, hogy submit legyen, elég ha button):

<input type="button" value="Nyomjad!" onclick="atiranyit()">


javascriptbe meg:

function atiranyit() {

location.href=' [link]

}


Sok sikert (és tanulj egy kis htmlt, js-t :)!

2013. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!