Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek mennyiért lehetne...

Szerintetek mennyiért lehetne árulni egy fórumot?

Figyelt kérdés
Elég egyszerű telepíteni egy fórumot ha van egy minimális tapasztalatod.De aki nem szeretne vele vacakolni azoknak tudnék segíteni.Természetesen magyar nyelvű fórum és a kezelőfelület is.Én 2000Ft-ra gondoltam témák telepítésével együtt domain és tárhely nélkül.Láttam árlistákat ahol 8000Ft-ért árulnak olyan fórumot amiben semmi extra nincs.Mit gondoltok?

2013. nov. 17. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mit tud a tied?

Ajax van benne?

Mennyire szépek a témák?

2013. nov. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ajax nincsen benne.Nagyon szép témákat lehet találni a neten a megrendelő megkeresi én berakom neki a témát.phpBB-vel üzemel.
2013. nov. 17. 15:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
gportálon 3 kattintás... :-(
2013. nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem de a hozzávaló domain is gázos kicsit demósnak tűnik ha valami tényleg komoly fórumról van szó és nem tudom mennyire testre szabható.És a fizetés átutalással történne, esetleg 2 részletben kéne fizetni hogy nehogy átverésnek higgyék.
2013. nov. 17. 16:20
 5/11 Német_Tibor ***** válasza:
100%
És tudsz annyi ügyfelet szerezni, hogy ebből meg tudj élni?
2013. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem.Félre ne érts, én nem megélhetést keresek csak egy kis pluszt mindössze pár ezer forintot ha már egy ügyfél van annak örülök.De elkezdtem a PHP-t tanulni nagyobb mértékben és hamarosan már haladó weboldalakat fogok írni ;-)
2013. nov. 17. 17:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el, ha még csak most kezdted el tanulni főleg. Plusz nem is saját fejlesztésed... :P
2013. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik, te nem a fórumot árulod (hogy is árulhatnád a phpBB-t?!), hanem a telepítést, mint időráfordítást. A phpBB-hez egész korrekt magyar telepítési útmutató van (+magyar közösség), ránézésre az egész művelet nem több 10 percnél. Ezt 2000 Ft-ért árulni pofátlanság. :D Jóval komolyabb dolgokat csinálok alacsonyabb órabérért.


Téma beépítése már más tészta, azzal lehet talán tökölni több időt - remélem mindketten portolásra gondolunk, mert kész phpBB-s téma felmásolásáért/aktiválásáért is pofátlanság (ennyi) pénzt kérni.


Jó, persze, nagyobb halak elkérnek 8K-t, ők pofátlanok, és te jófej vagy, hogy a negyedéért vállalod. Persze, csináld, ha van rá vevő, így kell élni. :D Laikusok mindig lesznek, akik nem tudják, hogy pont így járnak rosszabbul, hogy fizetnek, minthogy maguk próbálnák megcsinálni.

2013. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ott fog kezdődni a baj, ha a megrendelő elvár némi módosítást, ami neki nem tűnik nagy dolognak, a kérdezőnek viszont ki fog tőle hullani a haja (meg a pénztárcájából a pénz).
2013. nov. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Német_Tibor ***** válasza:

Ez valószínű így lesz pali45. Sok olyan egyedi igény lehet, ami idő közben felmerül majd, és nem tudod teljesíteni.

Először csinálj magadnak egy fórumot, vagy ismerősöknek, azon tesztelgess, próbálgass, aztán majd a 6. vagy 7. fórumtól már lehet ilyenen gondolkozni.

2013. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!