Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha blobber.com-on csinálok...

Ha blobber.com-on csinálok magamnak egy blogot Google felhasználóval, az emberek le tudják gyomozni, hogy ki vagyok? Vagy abszolút nem lehet?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát... Igen.. Nekem probléma volt az Adsense kifizetéssel, levelet is küldtek a lakcímemre..


Kíváncsi leszek ha Google mindenről fog tudni mindent, ezt kinek vagy minek használja fel...

2013. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
*blogger.com
2013. nov. 22. 14:36
 3/6 A kérdező kommentje:
És olyan blog amit nem lehet? :(
2013. nov. 22. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk Wordpress saját szerveren? :)


Ennyire illegálisat akarsz? :)

2013. nov. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok illegálisat! :D Csak ha pl azt írom bele, hogy "belezúgtam egy osztálytársamba aki 176 cm magas sötétbarna haja van és zöld szeme" akkor azért annyira nem örülnék, ha pl valaki ezt feltörné, megnézné ki vagyok aztán pl ha egy iskolába járunk megnézné ki 176 magas sötétbarna hajú és zöld szemű... :D Szóval egy infószakközépbe járó diák ne tudja feltörni, annyi bőven elég. :D
2013. nov. 23. 19:47
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor a WP jó lesz neked :)
2013. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!