Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik statisztikai programnak...

Melyik statisztikai programnak lehet hinni?

Figyelt kérdés
Amikor pl a Google Analytics napi 169 egyedi látogatót számlál, az Awstats 235-öt, az Adsense hirdetések alapján az Analytics-nek van igaza, na de a kettő össze van kapcsolva, ezért nem tudom, melyik lehet a valós eredmény. Havi szinten az Analytics kb 2000-2500 oldalmegtekintéssel kevesebbet számlál, mint az Awstats... akkor mégis melyiknek lehet igaza? Esetleg tudna valaki egy megbízható, ingyenes statisztikai programot ajánlani harmadiknak?
2013. nov. 23. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az Analytics-nek van igaza. Az Awstats biztos a robotokat is bele számolja.
2013. nov. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

awstats alapból nincs még benne a blokkolóba,

így ő azokat is számolja akik adblock, ghostery és társait használja, hogy a reklám mentes netett évezhessék.

2013. nov. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is használom, mégis számol az Analytics is.
2013. nov. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mert csak reklámokat blokkolsz, követő analytics scripteket nem.

alap beállítások alapján, ezeket nem blokkolja, mert nem reklám és a felhasználót nem zavarja.

De sokan túlnyúlnak a next-next-end -en, és be kapcsolják a többi blokkolót, hogy a google, facebook és társai ne loggolják és lassítsák internetes tevékenységüket.

Sokszor az oldalak betöltése azért lassú mert egy ilyen külső scriptre kell várni.

2013. nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!