Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyire kelthet "komolytalan"...

Mennyire kelthet "komolytalan" benyomást egy vállalkozásról, ha az internetről érkező látogatói az ajánlatkéréseiket és az esetlegese megrendeléseiket nem saját hanem Google-s ürlapokon keresztül küldhetik be?

Figyelt kérdés

//Egy korábbi kérdésben azt már kitaglaltuk, hogy biztonságtechnikai oldalról (adatvesztés, idegenek hozzáférhetősége, feltörés) nincsenek nagyobb kozkázatai a Google-s megoldás igénybevételének mint a saját űrlapfeldolgozó rendszernek. Szerintem talán még nagyobb is lehet a biztonság, hiszen a Google-nek presztizskérdés is, hogy az legyen...//


De elriaszthatja-e a weben keresztül érkező látogatókat, érdeklődőket és leendő megrendelőket?

Milyen érvek szólhatnak mellette és ellene?


Ha Ti találkoznátok egy ilyennel (pl. valamilyen értékesebb termékek beszerzése előtt), akkor milyen benyomással lenne rátok?



#Google-s űrlapok #űrlapok feldolgozása #ajánlatkérő űrlapok #megrendelő űrlapok #saját űrlapfeldogozás
2013. nov. 29. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Én személy szerint egyből bezárnám, ha egy külső oldalra vinne a hivatkozás hogy ott töltsem ki...

engem még a domain név is, pl. valami.uw.hu vagy valami.fw.hu ...

De még az oldal megjelenése is befolyásol, hogy honnan rendelek, pl. ha egy 2000 -es évek körölű "stylusba" van vagy túlzottan tele van pakolva, már szinte átláthatatlanságig, mindenféle beúszó, villogó animációkkal, ezzek is vissza tartanak.

A régies azért mert komolytalan, a túl csicsázott meg azért, mert átláthatatlanná válik...


Szóval kérdésedre válaszolva, nem tölteném ki google űrlapot,

inkább használj egy natív PHP -s jól megszerkesztett sajátot.

2013. nov. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem foglalkoznék olyannal, ha más oldalon kellene űrlapot kitölteni... Keresnék mást, ahol egyszerűbben és gyorsabban megoldható.
2013. nov. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A másik olyan amikor reflexből zárom az oldalt amikor kontakt e-mail cím: nagyonkomolyceg@freemail.hu
2013. nov. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pinkpancser ***** válasza:
Vannak cégek ahol a teljes levelezés gmailon megy. Nekik pl egyszerűbb google űrlapokat használni.
2013. nov. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
de akkor ne sajnaljanak mar egy programozora penzt aki google api-t összekapcsolja az oldaluk regformjával...
2013. nov. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeteket.

Örülök, mert megerősítettetek abban, hogy nem keltene túl nagy bizalmat a látogatókban, ha elnavigálnám őket...

Magam is így vagyok vele, s én sem szeretem amikor freemail-es meg hasonló "céges" e-mail címeket tolnak elém...

2013. nov. 29. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!