Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ingyenes tárhelyre lenne...

Davyd921 kérdése:

Ingyenes tárhelyre lenne szükségem joomla rendszer futtatáshoz kérek segítséget atw.hu, freeweb kívül?

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
mi velük a gond?
2013. dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
000webhost
2013. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én személy szerint nem ajánlom az ingyenes tárhelyeket, nagyon sok probléma van velük, érdemes egy fizetős tarhelyet bérelned, így lehetnek elvárásaid, ne, fog minden bizonnyal megszűnni, kevesebb gond, leállás és nincs reklám. Írd be a google keresőbe a "tarhely" szót és az első nehány találatot nézd meg, persze nem a fizetős találatok ra gondoltam.
2013. dec. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sztem sem érdemes ingyenes tárhelyet választani

vannak már kifejezetten joomla tárhelyek egész jó áron...

előre felteszik neked, sőt van ahol még biztonsági frissítésre is felhívják a figyelmedet!

2013. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 joomlacms ***** válasza:
Valóban, az ingyenes tárhely nem igazán ajánlott, mivel legtöbbször ez valamilyen lemondással jár. Léteznek évi pár ezer forintos szerverek én azokat javaslom.
2014. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, a googliba is érdemes keresni, kérj be 2-3 ajánlatot!
2014. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!