Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Megéri részt venni egy online...

Megéri részt venni egy online wordpress tanfolyamon ami nem ingyenes?

Figyelt kérdés

Reklámozni most direkt nem fogok, nehogy célzott dolognak tűnjön a kérdésem... :)

Tudom, sok tutorialt lehet találni, sok leírás van, saját magának is el lehet indulni az embernek, csak legyen sok ideje és türelme vele foglalkozni!

De mégis! Ha már valaki összeszedte a tudását, és van egy komplett oktatóanyaga, megéri azt a pár ezer forintot? Esetleg tapasztalata van valakinek ilyen téren? :)



2013. dec. 9. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz magadnak témákat írni meg programozgatni, hanem jó az amit a neten találsz akkor ne fizess. Szerintem rengeteg jó cucc van ingyen hozzá. Nekem 2 weblapom van ami wp-t használ. Soha 1 forintot nem fizettem egyikért se és nem tanultam sehol. Szerintem nagyjából meg lehet 1 hét alatt tanulni h kb hogy működik és tényleg mindenre van ingyenes plugin, sokezer ingyenes témából választhatsz. Én programozni nem tudok, de ha valami nagyon nem tetszik akkor annyira azért átlátom a fájlokat hogy módosítani tudjam amit akarok. Sok segítség van a neten hozzá. De ha pl a cégednek akarsz weboldalt és van vmi speciálisabb dolog amit meg akarsz csinálni akkor lehet megéri a tanfolyam.
2013. dec. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem éri meg.
2013. dec. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért akarsz tanulni PÉNZÉRT olyasmit amit magadtól is megtanulhatsz?

Mellesleg ugyanazt tanítják amelyek megtalálhatóak ingyenesen a Youtuben

2013. dec. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Vártam már az ilyen jellegű hozzászólást! :)

Csak egyszerűbb egy megszervezett tematika szerint menni, nem? Hidd el nézegettem már youtube-on videókat, de valójában nem győztek meg. A magyar nyelvűek pocsékak, a külföldiek meg.. hát idő még megértem :)

De szívesen fogadok bárkitől lehetőleg magyar oktatóanyagról linket. (tudom: google a barátom) :D o.O

2013. dec. 10. 00:35
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Érdemes abból kiindulni, hogy ki indít ilyen tanfolyamot... Nosch, hát...aki tényleg ért ehhez a témához, az ezzel sok pénzt keres, és... nem éri meg neki aprópénzért tanfolyamot szervezni. Szóval ilyet pont az szervez, aki ezzel nem tudott pénzt keresni, mert kevés ehhez a tudása. Innen kiindulva nem éri meg.
2013. dec. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ipor Sircer: online tanfolyamról van szó, amit fizetés ellenében lehet megtekinteni x hónapig (tényleg nem akarok honlapcímet írni!). Szóval ebből kiindulva, ha van mondjuk havi 5 új ember, aki rászánja magát, és előfizet, az már havi szinten 100eFt kb. Lehet neked aprópénznek tűnik, de ha mondjuk webprogramozóként megkeresel itthon havi kb 500-at, az a 100 még mellé jól jönne. Na de nagyon elkanyarodtam a témától, elnézést!
2013. dec. 10. 00:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem éri meg!

Ha nem értesz valamit, és elakadsz egy programozó szerint alapnak vélt dolgon, akkor nincs tanár akitől kérdez.

Egy drasztikus példa: Sebész orvosnak tanulsz online, de balkezes vagy és jobb kézzel, jobbkezes eszközökkel mutatják be, nem fogod tudni, hogyan kell fogni a szikét.

Meg persze annyira leszel profi is mint az a sebész aki otthon videóról tanulja meg, és házi kedvenceken gyakorol..

2013. dec. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Írj privát üzenetet és elmegyek hozzád személyesen tanítani vagy online skype és teamviewer keresztül, informatikát tanítok, több infó PM-ben
2013. dec. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ne halgass rájuk én javaslom hogy vegyél rajta részt én is wordpresses vagyok 12 évesen tudok szinte mindent
2013. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem ezt mindenki maga tudja szubjektíven eldönteni!

Valakinek megéri, valakinek nem!

ÉN szeretek új dolgokat tanulni, vannakak akik szeretnek, de egyedül nem megy annyira jól nekik, igénylik a segítséget! Ha megteheted, szerintem tanulj akár fizetősen is! A legnagyobb kincs a tudás, azt senki nem veheti el tőled!

2013. dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!