Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudok honlapot csinálni...

Hogy tudok honlapot csinálni saját domain-nal?

Figyelt kérdés

Már régóta csinálok honlapot az okhost jóvoltából.

Csakhogy eléggé korlátolt vagyok mindenben és sokszor nem működnek a funkciók.


Páran javasolták hogy csináljak saját weboldalt, mert szinte fillérekért is lehet.


Szóval kellene egy domain cím, egy tárhely (ftp eléréssel), mysql adatbázis, email küldési lehetőség


a kérdésem az lenne hogy melyik szolgáltatónál előnyős honlapot csinálni?



2014. jan. 1. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha csak egy viszonylag kis fogralmú, esetleg csak saját fejlesztésre szolgáló oldalt akarsz, akkor valami olcsó szolgáltató elég.

Pl.: [link]


Ha valami komolyabb forgalmú oldalnak kell, akkor valami drágább, minőségibb hostingot.

2014. jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, nem akarok nagy forgalmú filmet, egy egyszerű honlapot szeretnék. Tutorialok alapján és saját magam készítettem egy kisebb rendszert.


Amit ajánlottál ott a legkisebb (990ft-os csomag)

100 mb-ot ad

A nagyobb (3900 Ft -os csomag)

1000 mb-ot ad és korlátlan addon domain


a kérdés az lenne hogy

100 mb elég egy honlap üzemeltetéséhez (vagy nagyon minimálisnak kell lennie)

2014. jan. 1. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Kisebb oldalnak elég.

De azért én inkább a nagyobbat választanám a helyedben, évi 4000 Ft szerintem elég olcsó így is.

2014. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

De első körben akár ingyenes tárhelyet is kipróbálhatsz ingyenes domainnel vagy aldomainnel, de a domain nevet akár veheted is.


Nekem itt van ingyenes tárhelyem [link] egy .tk-s ingyenes domain névvel, de van arra is lehetőség, hogy ingyen regisztrálj náluk egy aldomaint. A .hu domain az persze itt is fizetős, de nem olyan vészes az ára.

2014. jan. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3/4 igen szerintem sem kerül sokba, köszönöm...

4/4 itt kicsit drága a domain név szerintem, viszont jó hogy ingyenes

2014. jan. 2. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem keress Google-ben a tárhely szóra, és az első 2-3 találattól kérj ajánlatot! Ők a vezetők a piacon, persze a nem fizetett találatokat nézd!
2014. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!