Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Saját honlaphoz domain és...

Saját honlaphoz domain és tárhely kb. mennyibe kerül egy évre?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
az igényedtől függően nullától végtelenig terjed az á kb.
2012. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kb 8-10e forint évente.
2012. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az ingyenestől félek. Létezik, hogy egyik óráról a másikra felszívódhat egy ilyen weblap? És megértem, hogy ingyenes, de azt is nekem kell megszerkeszteni, és nem szeretném, hogy a munkámnak hűlt helye legyen.
2012. júl. 13. 22:28
 4/16 anonim ***** válasza:

Az ingyenes arra jó, hogy próbáld ki, hogyan szerkeszted a saját honlapodat. Ha már megtanultad akkor térj át saját domainra és fizetős tárhelyre.

Nincs rosszabb a látogatók részéről, mint amikor egy félkész oldalt kell nézniük, mert a készítő még csak most gyakorolja a weboldal készítését.

Ha mind ez meg van akkor bérelj tárhelyet és domain nevet.


De ne hidd el azt, hogy fizetős helyen nem kell biztonsági mentésednek lenni-e. A fizetős helyek sokkal biztonságosabbak ebből a szempontból, mint az ingyenesek.

De ekkor is legyen mindig biztonsági mentésed az utolsó működő honlapodról.

2012. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha engem kérdezel, akkor előfordulhat, ha pl az üzemeltető tönkremegy és egyik percről a másikra lekapcsolják a szervert, vagy nem tud fizetni az internet kapcsolatért, ezért a szolgáltatója lekapcsolja alatta a netet. Egyébként ritka, de volt már ilyen, nem is olyan rég.


Az ingyensségnek komoly hátránya továbbá, hogy gyatra a supportja általában. Nekem megér havonta párszáz forintot, hogy ha valami nyűgöm van technikai, vagy akár programozási problémával mindig tudok kihez fordulni. Míg ingyenes tárhelyen, válaszra sem méltatják a leveledet tisztelet a kivételnek.


Mi annak idején ingyenes tárhelyen kezdtük, aztán 1 év után, amikor már beindultak a dolgok, áttértünk saját domainre és tárhelyre. Havi szinten kevesebb mint 1000Ftba kerül, ami nem egy nagy összeg. Egyáltalán nem bántam meg.

2012. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2012. júl. 14. 07:47
 7/16 anonim ***** válasza:

Vannak olcsóbb és drágább fizetős tárhelyek.

Nekem most olyan évi 5-6000ből van meg a tárhelyem domainnel.


Nekem a [link] bevált eddig.

Nem a leggyorsabb, de nem volt még hiba és külön örülök, hogy nincsenek ilyen-olyan limitációk, csak a tárhely mérete. (Azaz nincs megszabva, hogy hány adatbázis és aldomain lehet stb...)

2012. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
NEWHOSTING-on a tárhely ingyenes, domain név 2000 Ft. Szerintem megéri.
2012. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az ingyenesektől nem is árt félni, csak azért írtam ha van egy statikus lapod évi 1-2 látogatóval akkor az is bőven megteszi. Ahhoz hogy konkrét szolgáltatt meg árkategóriát mondjak ahhoz tudni kéne, hogy milyen oldalt akarsz futtatni, kb mennyi látogatóra lehet számítani és a hasonlókat.
2012. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

én őket ajánlom, nincsenek rejtett, plussz árak:

[link]


Néha látok olcsóbb tárhely szolgáltatókat is, de ott opciókat kell még hozzávenni, ami így drágább lesz!

Az általam ajánlottnál minden benne van, ami kell!


ha írsz privátba, még tudok ajánlani valamit, amivel még kedvezményt is kapsz!

2012. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!