Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » PayPass vagy PayPal számlára...

PayPass vagy PayPal számlára való hivatkozást hogy lehet készíteni?

Figyelt kérdés
Egy olyan hivatkozást vagy gombot kellene készítenem egy honlapra, mellyel az illető egy ilyen számlán tudna az alapítványnak utalni pénzt. Ezt hogy kell? Megmondom őszintén, azt se tudom, hogy a PayPass vagy PayPal számla azonos-e a bankszámlaszámmal? Légyszíves, aki tudjon, segítsen, első alkalommal csinálok ilyet!

2014. jan. 7. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


A bankszámlaszám nem azonos a paypal számlaszámmal...

azonos néven, és adatokkal kell létre hozni a paypal fiókot, és bakszámlát/kártyát lehet hozzá társítani, amire később le lehet kérni róla a pénzt.

2014. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A PayPass-nak a PayPal-hez az égvilágon semmi köze.

[link]

[link]



Ilyen gombot a PayPal-en lehet generáltatni, ott kellene hozzá csinálni egy fiókot.

2014. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy semmi közük egymáshoz (két külön dolog), de az illető, amikor megkért engem erre, nem tudta megmondani, hogy PayPass vagy PayPal számlája van-e.
2014. jan. 8. 12:51
 4/4 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Köszönöm, ezt a gombot kerestem!
2014. jan. 8. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!