Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Látogatók növelése, erre való...

Látogatók növelése, erre való honlap segítségével?

Figyelt kérdés
Nemrég találtam egy oldalt, aminek a címe FEELINGSURF.FR, nagyon jó, próbáljátok ki, napi +100 látogatót kaptok :) A kérdésem az, hogy ismertek-e ilyesféle oldalt, mint ez? Nagyon érdekelne, fontos lenne, és értem, hogy nem igazi látogató, de nem erre kéne :)

#látogató #növelés #feelingsurf
2014. jan. 13. 23:03
 1/4 Német_Tibor ***** válasza:
Kérdés, hogy mennyit javít (vagy ront) seo szempontból egy olyan látogató, aki Ugandából nézte meg az oldalad, összesen 3 másodpercre. Ugyanis a Google sok más mellett azt is figyelembe veszi, hogy mennyit töltöttek az oldaladon, és mivel 3 mp elteltével elhagyták az oldalad, arra következtet, hogy a feltöltött tartalom nem minőségi, és inkább hátrébb rangsorol. Persze ez csak egy elmélet. Ha lesznek statisztikáid, akkor megoszthatod, mert kíváncsi vagyok:)
2014. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg semmi ilyesmire nem kellene, ártatlan szándékkal, gyakorlatilag érdemleges statisztika nélkül szeretnék pár látogatót, ami ugye a listák tetején majd látszani fog, és vonzza a többieket is :) Erre kellene, a feelingsurf.fr-t pedig nem tudom csak úgy használni, ha kredithez jutok, az pedig nehézkes.
2014. jan. 14. 21:05
 3/4 anonim válasza:
Bocsi az offért, de neked bevált ez a feelingsurf.fr?
2014. jan. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen :) nagyon jó
2014. márc. 26. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!