Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » SEO-s szakembert elég a...

SEO-s szakembert elég a weboldal elkészítése után keresni, vagy érdemes még előtte konzultálni vele? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
minél hamarabb annál jobb
2014. jan. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
érdemes előtte vagy közben, mert a készítés során könnyebb figyelni azokra a dolgokra, amik számítanak a keresés szempontjából, mivel ha kész van, az egész oldalt bogarászhatod át, hogy hol hagytál ki egy alt-tag-et a képeknél pl...
2014. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

legjobb ha SEO szakember egyben a honlap készítője is.

mert sok olyan van ami már a készítésnél eldönti milyen esélyekkel indulsz.

Oldal betöltési sebessége, HTML szerkezet, tartalom elrendezése, struktúrája...

2014. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

"legjobb ha SEO szakember egyben a honlap készítője is."


Sajnos én is találkoztam már ilyennel, a legpocsékabb programozók az ilyenek. Mindenki maradjon annál, amihez ért. Egy SEO szakember ne akarjon honlapot készíteni.

2014. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért egy hozzá értő sitebuilder tisztában van az alap SEO elvekkel, szóval szerintem sem jó döntés a 2in1 megoldás.
2014. jan. 13. 18:17
 6/11 anonim ***** válasza:
francba, én is csak kódolni tudok, meg picit vágom a SEO alapjait ami engem érint...
2014. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Német_Tibor ***** válasza:

"Mindenki maradjon annál, amihez ért. Egy SEO szakember ne akarjon honlapot készíteni."

Ez szerintem így nem egy helyes kijelentés. Egy jobb honlapkészítő értsen csak annyira a SEOhoz, hogy tudja azt, amit H.Tibor is leírt. Nyilván nagy cégeknél szükség van SEO szakemberekre, de egy kisebb cégneknél egy SEOhoz értő honlapkészítő is szép eredményeket érhet el.

2014. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is tisztába vagyok nagyjából, a SEO-s alapelvekkel. Például, hogy szabályos tageket használjak megfelelő atribútumokkal, doctype stb stb. De például szövegírásban szövegekben való kulcsszó rejtegetésben már anyira nem meg nem is szeretem csinálni. Viszont a linképítést nem vágom anyira. Persze csak utána kéne olvasnom, de nem akarok időt erre rászánni.
2014. jan. 14. 11:28
 9/11 anonim válasza:

A jó SEO-s ért a weboldal készítéshez.

Muszály neki, mert meg kell felelnie, ki kell szolgálni a keresőket a kódnak valamilyen szinten

Én mindenképpen olyant választanék, aki képes összerakni egy normális, a keresők által elvárt sztenderdeket hozni képes oldalt.

Nem tudom, hogy mi lenne a terület, amit fogna az oldal, de nézd meg a többi versenytársat, hogy milyen tartalommal éri el az első tíz helyet.

Ne feledd: az egy dolog, hogy behoztad a látogatót, de utána ott is kell tartani, hogy ügyfél legyen. Ennek meg az alapja a jó tartalom.

Pontosabban minden oldal alfájaomegája a minőségi tartalom.

Na ezt a sok kockából lett SEO-s fel sem fogja :-).

Példa: oldal kínál szolgáltatást, odamész, keresed az eldugott helyen lévő kapcsolat menüpontot, aztán kiderül, hogy egy mobilszám és egy form van az emailnek. Nyitvatartás az minek ugye :), cégnév és pontos cím azis minek ugye :).

2014. jan. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Bocs: muszály helyett muszáj :D
2014. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!