Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudok ilyen facebook...

Hogyan tudok ilyen facebook megosztó gombot a weboldalamra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hogyan tudok olyan megosztó gombot a weboldalamra csinálni, hogy csak a megosztás után lehessen megtekinteni az oldalt?


Mikor rá lép valaki az adott oldalra, először írja ki neki, hogy ossza meg, majd utána megtekintheti az oldalt...


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. jan. 15. 13:17
1 2
 1/16 anonim válasza:
Jó, és akinek nincs Facebookja?? Tudom, az meg menjen a halálba.
2014. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Lajos54 ***** válasza:

Én inkább kihagynám az ilyet!

Egy sima "Like" gomb még elmegy, akár a megosztás is, de a megtekintéshez kötelező...

Egyre több az ilyen oldal, de nem veszik észre, hogy saját maguk alatt vágják a fát. A legtöbb látogató, amikor ilyet lát, már menekül is onnét.

2014. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 uno20001 ***** válasza:
Meg aki ért a böngészőjéhez, annak pont kettő másodperc eltüntetni.
2014. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1 válaszoló:

A weboldal facebookon lesz hírdetve, akinek nincs facebook felhasználója az szerintem soha a büdös életben nem fog az oldalra tévedni!


2-3:

Mivel nekem pénz van abból ha valaki megtekinti az oldalt és ha megosztja akkor több megtekintés... A teljes megtekintéshez képest elenyésző az az ember aki inkább elmegy. Nem az olvasóknak akarok jó, hanem saját magamnak.

Amúgy meg véleményem szerinte még senki nem halt bele abba, hogy megosztott egy weboldalt és ha igazán érdekli a tartalom, ennyit "megérdemlek". Nem kérek prémiumot, teljes költségét én fizetem az oldalnak, ezzel legalább a tárhely+domaint ki tudom fizetni!


Szóval a kérdés még mindig fenn áll!

2014. jan. 15. 14:53
 5/16 anonim ***** válasza:
és gondolom máshonnan össze lopott dolgokat akarod megosztogatni...
2014. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kedves H.Tibor!


Az előző hozzászólásod is baromság volt, a mostani is az!

Ott legfelül zöld háttérrel van egy kérdés, na arra kéne válaszolni! Kérem amíg agyilag nem vagy fejlett annyira, hogy normális választ írj, addig pihentesd a gyakori kérdések weboldalt!!! Amint az IQ-d elérte azt a szintet, ahol már tudsz önállóan értelmesen gondolkozni, gyere vissza és írj egy olyan választ aminek VAN ÉRTELME!


Amúgy ez szól az előtte lévőknek is! Nem tippeket kértem és nem véleményt, hanem fel tettem egy kérdést és arra szeretném a választ!


Köszönöm!

2014. jan. 15. 17:58
 7/16 anonim ***** válasza:

Én tudok gondolkozni, sőt tudom hogy mit szeretenél, és még azt is hogyan lehetne elérni.

Sőt ha tisztába lennél a keresővel mint pl. a google.com te is pár perc alatt megtalálnád, és meg tudnád valósítani amit szeretnél.

Persze attol még ilyen troll szájtok beüzemelését nem fogom támogatni azzal, hogy be linkelem neked azt amit te lusta vagy megkeresni...

2014. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

14:12-es vagyok


Az a helyzet, hogy idióta kérdésre nem fogsz tudni normális választ kapni... És ahogy látom H.Tibor egyik válaszát előszeretettel töröltetted. Gratulálok, annak akinek (a kedves kérdezőnek) itt annyi agysejt szorult a fejébe, mint egy tekebábúba.


Most adok egy választ is: Ember, ne próbálj olyanokat erőszakolni emberekre, amit nem feltétlenül akarnak.

2014. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Nem nagyon értek az ilyesmihez, de lehet tudok segíteni...

egy div ablakba tegyél be kettő képet, az egyik a háttér (amire írod hogy megtekintés előtt oszd meg), a másik kép egy gomb legyen mondjuk megosztás felirattal.

Állítsd be, hogy a megosztás gombra kattintva új ablakban nyissa meg a bejegyzés megosztó linkjét és közbe zárja be a div ablakot is...

Én fb alkalmazásba használom ezt a módszert.

Csak az a baj, hogy nem tudom hogy lehetne megoldani azt, hogy minden bejegyzésnél automatikusan töltsön be egy ilyen ablakot.

2014. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Lajos54 ***** válasza:
100%

Most kíváncsiságból utána keresgéltem egy kicsit. Elég hamar sikerült találnom erre a problémára megoldást. Tehát megtalálható...

Viszont (igazat adva H.Tibornak) a linket természetesen nem teszem ide.

Az ok: a pincérnek is utólag adom a borravalót, ha meg voltam elégedve a kiszolgálással, nem pedig előre. Tehát ELŐRE nem vagyok hajlandó sem lájkolni, sem megosztani semmit, mielőtt még tudnám, mit fogok kapni, ha beléptem.

Érdemes elolvasni a hozzászólásokat pár hasonló oldalon. A nyomdafestéket nem nagyon tűrőktől a nagyon nem tűrőkig terjednek. Az ilyen módon működő (pénzt kereső) oldalak előbb utóbb (de inkább előbb) be fognak fulladni, mert szinte mindenki utálja ezt a módszert. Éppen a facebookon lehet találni nagyon "szép" véleményeket ezekről az oldalakról.

Akkor már inkább legyenek rajt olyan reklámok, amit akarva-nem akarva elolvasok. Bár azok között is van sok olyan megoldás (például ott a bezárásra való x a jobb felső sarokban, erre még szöveg is felhívja a figyelmet, de bezárás helyett elnavigál egy másik oldalra), ami kimeríti a pofátlanság határát.

Az ilyen jellegű, erőszakos oldalakat inkább kiirtani kellene, de semmiképpen sem a létrehozásukat segíteni.

2014. jan. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!