Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudnék egy keresőt...

Hogyan tudnék egy keresőt rakni a weboldalamra?

Figyelt kérdés
Egy oldalon belüli keresőre gondolok, amivel pl: keresni lehet a termékek között.
2010. máj. 10. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy hogyan rakhatsz keresőt az oldaladra? Millió meg egy módon. Attól függ milyen az oldal és milyen kereső kell.
2010. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Php -ban szeretném megírni. Gondolom valamelyik ciklussal megoldható, de nem tudom hogy kell. Ott még nem tarok a tanulásban. Arra gondoltam hogy egy ciklusba pl:( for vagy while )berakom az input mező tartalmát egy változóba, és lefuttatom a ciklust úgy hogy egyezést keressen. De hogy tudom azt megcsinálni, hogy az összes fájlomon lefusson a ciklus? ... és a találatokat megjelenítse?
2010. máj. 10. 15:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, az oldalam php -s. include() -oltam minden oldalra a main.php -t és a foother.php -t. A többi fájl a tartalomra vonatkozik, amiket külön include()-oltam egy <div>-be.
2010. máj. 10. 15:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Miben akarsz keresni? Javaslom egy sima szövegmező felhelyezését egy google keresésre irányítva, esetleg egy site:<sajátoldalam.hu>-val a végére.
2010. máj. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez jól hangzik, de ezt pontosan hogy csináljam? pl: csináljak egy

<form method="post" action="">

<input type="text" size="12" name="keres"/>

<input type="submit" value="Keres"/>

</form>


Az action="" -be mit írjak?

2010. máj. 11. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem post, hanem get, másrészt


[link]


és a %s helyére kell a szövegmező értéke, de nem értek hozzá

2010. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!