Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy WordPress weboldal elkészí...

Egy WordPress weboldal elkészítéséért egyedi logóval, designal (responsive), sablonnal el lehet kérni 100ezer FT-ot?

Figyelt kérdés
Persze design és design között van külömbség. Modern letisztult átlátható weboldal lesz. Szerintetek mennyi a reális ár?

2014. jan. 17. 01:48
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Német_Tibor:

Nem lesz responsive egyáltalán alapból, mert teljesen 0-ról rakom össze egyedileg a Theme-t, nem pedig csak átalakítok egy már meglévő sablont.

2014. jan. 17. 22:34
 12/20 anonim ***** válasza:

Ha ő csinálná a templatet akkor értelemszerűen nem lenne egyedi a design:)


Egyébként gondolom nem vagy profi, ha itt kérdezed meg, úgy viszont a százas tényleg sok lehet. Pláne ha kisvállalkozásnak csinálod.

2014. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Német_Tibor ***** válasza:
Nyilván minden honlapkészítő arra törekszik, hogy a lehető legmagasabb árat kérje el, amit még ki tudnak fizetni, de attól mert responsive lesz az oldal, magas a 100. Ha letisztult a design, akkor nem tartalmaz túl sok csicsát, amivel szórakozni kell, úgyhogy hamarabb is meg lehet lenni vele, illetve a nagyját CSS-ben úgyis meg tudod csinálni, így gyorsan fogsz haladni. Tényleg nem hiszem, hogy 10-15 óránál több menne rá, ha gyakorlott vagy. Ha meg annyira nem vagy még profi, akkor ne az ügyfél fizesse meg a próbálkozásaidat.
2014. jan. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

bobtom:

Arról, hogy profi vagyok-e vagy sem, annyit írnék, hogy nem vagyok még túl nagy tapasztalattal rendelkező. Üzleti szempontból pláne nem vagyok az. Pályakezdő vagyok. Suli mellett egy éve foglalkozok PHP, MySQL, JavaScript(jQuery), HTML, CSS nyelvekkel. Mostanra már bőven tartok ott, hogy másoknak minőségi weblapokat készítsek, amiért pénzt is lehet kérni. :)


Német_Tibor:

Valóban 1-2 munkanapnál nem nagyon hiszem, hogy több időmbe kerülne megcsinálni.


Köszönöm a hozzászólásokat! :)

2014. jan. 18. 08:37
 15/20 Drone007 ***** válasza:
44%

"Mostanra már bőven tartok ott, hogy másoknak minőségi weblapokat készítsek, amiért pénzt is lehet kérni. :) "

Ezt általában a kókler webtákerek szokták írni. Egy év tapasztalat? Suli mellett? Akkor most felvilágosítalak: nem vagy webprogramozó, még csak a közelében sem vagy webmatató webtáker vagy, aki azt hiszi, mert egy wp témát megcsinál milliókat kaszálhat. Fogalmad sincs a minőségi weboldalról, vagy arról, hogy mi az az igazi webprogramozás a 0-ról.

Ahhoz képest, hogy nem sértődtél be a válaszokon mindenkit leszavaztál aki szerint nem kérhetsz el 100 lepedőt egy wp témáért.

Ahhoz hogy jó webfejlesztő legyél nemcsak rengeteg tudást és tapasztalatot kell még gyűjtened, de alázatot is kell tanulnod a szakma iránt.

Küldheted a piros kezet lesz@rom...

2014. jan. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Drone007:

Pont hogy nem szavazok le senkit... Megköszöntem a segítségeteket, hogy leírtátok kb. 50 ezret lehet elkérni egy ilyenért. Elfogadtam és tudomásul vettem. Én a WP-t nemrég kezdtem el használni, előtte saját kezűleg fejlesztettem az oldalakat pl.: raktárkezelő. Sajnálom, hogy lenézel és kóklernek tartasz, ez rosszul esik.

2014. jan. 18. 12:20
 17/20 anonim ***** válasza:

Hát, erről az én véleményem az, hogy én így fél év gyakorlás után összedobok, ha nem is 10, de 20 óra alatt egy egész jó designt, úgy, hogy az telón is jól néz ki, mindenféle segédkeretrendszer (l. WP, SMF, ...), akkor 100e érte elég nagy pofátlanság, már elnézést. Három kiegészítő telepítése, egy kis design, egyedi logó (ha ők mr elképzeltek valamit, akkor semmiség, az az érdekes, amikor "csinálj mintákat, meglátjuk, melyik tetszik!", és persze gondolom egy az egyben pixelesben, nem vektoriálisban...), és egy kis tartalommal való feltöltés...

30e még reálisnak tűnik, ha nem nagyon értenek hozzá.

[link] ha ehhez hasonlóra gondolsz, és ezt wordpressel, akkor meg pláne 100000 egy igazi őrültség.

[Az oldalt nem én csináltam, csak böngészés közben akadtam rá]

2014. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
48%

Az a szép, hogy a webdesignhoz úgy tűnik mindenki ért.Én is. :)


1. A responsive weboldalak mindegyike "sablon", mivelhogy egy új szabvány, és ha nem felel meg a szabványnak akkor nem tud responsive lenni.

2. Nagyon szívesen megnézném azt az arcot aki 10 órai munkával készít egy jól működő, látványos, full CSS3/HTML5 weboldalt, seozva és úgy, hogy a weboldal ténylegesen responsive, tehát minden mobileszközön működően megjelenik.

3. A WordPress "konzervekkel" dolgozik, túl merev és túl konzervatív és nem a legjobb platform a teljes körű responsive szabványhoz.

4. Mindenki annyit kér a munkájáért amennyit akar és ha megfizetik akkor nincs vele semmi baj. Lehetett anno sima html oldalért is kapni egy millát.Reszponzívokért minimum 150 ezret kérnek mindenhol. A wordpress kissé komolytalan alap, de egy százast megérhet annak aki nem ért hozzá.

2015. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

"A responsive weboldalak mindegyike "sablon", mivelhogy egy új szabvány, és ha nem felel meg a szabványnak akkor nem tud responsive lenni. "


Úgy látom jó magyar módra itt is az osztja az észt akinek nincs. Reszponzív weboldalhoz semmilyen sablon nem kell, és kb 75 féle módon lehet megoldani.


"A WordPress "konzervekkel" dolgozik, túl merev és túl konzervatív és nem a legjobb platform a teljes körű responsive szabványhoz. "


A WordPress egy CMS, tehát semmi, azaz SEMMI köze nincs ahhoz, hogy a frontend responsive-e vagy sem.

2017. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Amiket a tisztelt ötös belinkelt, azokért a 3000 ft is sok. Már bocs. Egyik oldal igénytelenebb, mint a másik.
2019. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!