Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valaki okostóni segítsen...

Valaki okostóni segítsen legyenszíves :3 nem rég csináltam Tumblr-t és néhány dolog még nem tiszta?!

Figyelt kérdés

például: szeretném beállítani a témát úgy ahogy mindenki másnak van alapjáraton, tehát : képek egymás mellett ( v. alatt) kis idézetek össze vissza, gifek. stb. de a Customize-ben leragadtam mert nem tudom hogy ez melyik.:D


a másik pedig hogy valami jó kis háttér kéne az egésznek, ilyet hol tudok "szerezni" ?:)


előre is köszönöm annak aki segít és ne ítéljetek el, még csak kezdő vagyok :/ :D



2014. jan. 18. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

A téma az egy HTML és CSS alapú kód. Azt kell szerkeszteni, ehhez tanulni kell html és css programozást.


Aki nem ért hozzá, az felmegy a tumblr.com/themes oldalra, választ egyet és beállítja. A legtöbb témánál a costumize oldalfület kinyitva megtalálod a háttérkép sorát és betallózhatsz bármilyen képet.

2014. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi megvan, belállítottam 1 témát de üres a háttér. meg találtam egy oldalt ahol lehet kurzort is állítani de azt a linket meg nemtudom hova kell másolni .

és képet hogyan törölhetek ?

2014. jan. 18. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:

a hátteret külön kell beállítani ott a costumize panelen, de csak ha van a témában ilyen. Egyéb esetben a css-t kell módosítani.

Képet törölni vagy a képre kattintva tudsz a jobb felső sarokban, vagy a dashboard-on a posts menüpontban a fogaskerékre kattintva

2014. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Talán ha nem eleve úgy kezdenéd hogy valaki "okostóni" segítsen...
2015. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!