Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a váleményetek róla,...

Mi a váleményetek róla, ismeritek a Webshop hun webáruházkészítő szofttvert?

Figyelt kérdés

A napokban találtam a [link] oldalra, mint ingyenesen letölthető és használható webáruházkészítő szoftverre.

Amihez fizetős modulokat is lehet vásárolni.


Érdekelne a véleményetek.

- Az ingyenes verzió által biztosított funkciók mennyire elégségesek egy jó webáruház működetéséhez?

- Dolgozott már valamelyikőtök ezzel a programmal?

- Megbízható a működése, könnyen kezelhető (üzemeltetői és látogatói oldalról is érdekelne)?

- Szerintetek milyen funkciók szükségesek még a fizetős modulokból, hogy egy valóban korszerű webáruházat lehessen vele kialakítani?


- Összehasonlítva más "ingyenesen is elérhető" webáruházprogramokkal (Presta...., stb) milyen helyre sorolnátok a webshop hun rendszert?


Kérdéseim háttérében egy későbbi webáruház indítási szándék, előzetes tapogatódzás munkálkodik.



2014. jan. 23. 11:18
 1/9 Csiß ***** válasza:
Presta-nál csak jobb lehet :) Én nem hallottam még erröl a webshophun-ról.Ha nem válik be akkor javasolnám az opencart 1.5.4.1-et.Az egyszerű mint egy barlangrajz (viszont szép és könnyen kezelhető áruházat lehet csinálni vele).Van hozzá magyar forum és letölthető magyar nyelv is.
2014. jan. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Az általad ajánlott Opencart 1.5.4.1 egy teljesen amatőr felhasználó által is üzembehelyezhető és működtethető? Vagy kell hozzá előzetes informatikai felkészültség és jártasság is?


Nem csak egy "valamilyen próbálkozós" webáruházra gondolok, hanem olyanra, amitől tényleg napi rendszeres forgalmat várok, és a biztonság (adatbiztonság, megbízhtóság) mind üzemeltetői mind felhasználói oldalról fontos tényező.

2014. jan. 23. 12:57
 3/9 Csiß ***** válasza:
Minimális informatikai tudás minden webáruházhoz kell :) Ezt is telepíteni kell stb stb.Viszont van hozzá ingyenes és rengeteg (viszonylag olcsó) fizetős theme ha nem szeretnél (vagy nem tudsz) a kinézettel bajlódni.Nagyon jól testreszabható még viszonylag 0 tudással is (kb minden adja magát az admin felületen).Próbáld ki egy ingyenes tárhelyen.Veszíteni nem veszítesz semmit.Én is csak hobbi szinten foglalkozom ezzel de már egy éve üzemel gond nélkül a webáruház amit ezzel csináltam a cégemnek.
2014. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Rákerestem és tényleg nem tűnik vészesen bonyolúltnak.

A Te webáruházad mekkora forgalamt kezel napi szinten?

Menyi a napi látogatód, és belőlük hány darab megrendelés jön? Hány féle terméket kínálsz?

Nem próbálták még feltörni, rajta keresztül adatokhoz hozzájutni?

Az ilyen jellegű biztonsági beállításokhoz sem kell profi informatikai tudás? Csak menükből kattintgatva beállíthatók a szükséges dolgok, anélkül, hogy a programhoz is hozzá kellene nyúlni?

2014. jan. 24. 10:36
 5/9 anonim válasza:

Ha ingyenes webshop kell valakinek akkor csak Webshop hun 3.0! Ajánlom mindenkinek nagyon jó webshop és nem bonyolult.


[link]


"Ha Ön is webáruházzal szeretné terjeszteni termékeit, de túl drágának találja az interneten fellelt megoldásokat, akkor válassza a Webshop Hun webáruház programot, és jusson webáruházhoz ingyen, mindösszesen a készítő bannerét kell a lap alján megjelenítenie 468x60-as méretben.

A letölthető webáruház programban nincs termék darab korlát, sem semmiféle mennyiségi korlátozás, azonnal használható a telepítés után amihez videó segítséget biztosítunk."


A shophoz tartozik fórum is ahol segíséget lehet kapni.


[link]



Valamint a youtubon videok is segítségre vannak!


[link]


Valamint rendelkezésre áll egy kézikönyv is hozzá ami igen hasznos!


[link]

2014. szept. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én ezt használom [link] címen.Ingyenes verzió is elégséges egy árúház inditáshoz. Kezelése egyszerű és nekem megbízhatoan üzemel nagyon elégedett vagyok vele


Fitetös modulokbol a következöket tartottam fontosnak


- Szállítási módonként megadható a szállítási ár

- Keresőbarát url


Meg kell emlitenem, hogy Androidos telefonra és IFonehoz még rendelés applikácio is van inen letölthető az androidos [link]

2014. szept. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Webshophun 4.0 már letölthető innen: [link]
2015. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt árulja el valaki, hogy találok modul árakat.
2016. nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a letöltött és telepitett árúház afmin felületén vannak modul árak!
2019. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!