Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehetne ezt a facebook...

Hogyan lehetne ezt a facebook megosztásos gomb problémát megoldani az oldalamon?

Figyelt kérdés

Van egy saját készítésű lapunk.hu-s oldalam, amibe beépítettem egy facebook megosztó gobot.Minden működik is, egy a probléma h a megosztásnál olyan képet és szöveget ír ki amit már pár napja megváltoztattam illetve töröltem. Olyan az oldalam h minden nap változtatni szeretném ezt, és minden nap máshogy kinéző kezdőlapot akarok megosztani.

Az oldal szerkesztésénél is van egy olyan 'Meta description' ott is megváltoztattam arra amit szeretnék, meg a beállításoknál az oldal leírásánál is beírtam amit szeretnék, de akkor is egy régebbit tesz ki.



#weblap #lap #facebook gomb
2014. jan. 28. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Töröld a böngésződ cache-ét. Gyorsítótárát.


Ha nem nálad, hanem a szerver cache-el, akkor nincs mit tenned, ki kell várd a frissülési időt.

2014. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát azt hiszem nem nálam van a gond akkor, mennyi lehet a frissülési idő?
2014. jan. 28. 13:11
 3/3 A kérdező kommentje:
hát akkor elég lassan frissülhet a szerveük, mert egy hete törölt oldalt dob dob ki.
2014. jan. 28. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!