Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyi időbe telne megcsinálno...

Mennyi időbe telne megcsinálnom szerintetek?

Figyelt kérdés
Semmi honlapkészítő tudás nélkül mennyi időbe telne megalkotnom egy komolyabbnak mondható oldalt? Gyorsan tanulok és tudom használni normálisan a keresőket a tananyag felkutatására. Olyan oldalra gondolok ahol lenne pénzforgalom és elég automatizáltnak kéne lennie.

2014. jan. 30. 17:57
 1/6 anonim válasza:
Nekünk 4-5 hónap alatt sikerült egy egész működőképes oldalt összehoznunk (ketten), most, lassan 1 év után már a 3. oldalt csináljuk, de közben már nekiálltunk a régi, első oldal újrakészítéséhez, mert tele van hibákkal a forráskód és lassú is a betöltődése. :D
2014. jan. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, hát nekem annyi időm nincs :D akkor a kedves olvasók közül valaki aki úgy érzi hogy szeretne hallani egy érdekes üzleti ajánlatot az vegye fel velem a kapcsolatot :D persze weblapkészítésben azért legyen jártas
2014. jan. 30. 18:25
 3/6 anonim válasza:
Rámész erre webnode.hu 1perc alatt kész lenne, de ha arra gondolsz, hogy mennyi idő mire fent lesz videó vagy képek: pár nap :D
2014. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nah a webnode, lol. Ilyen választ minek benyögni? :D
2014. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BazsiBácsi ***** válasza:

Hű, hát elég vicces hozzászólások vannak itt :D


Webnode: a komoly honlap nem itt kezdődik. Az más, hogy valaki komolynak gondolja, de ránéz, hogy webnode, és kiröhögi. A dolog ott kezdődik, hogy .hu domain regisztráció, és tárhely, mely éves szinten 10000 forint minimum (felejtse el mindenki az ingyenes tárhelyet, meg az ingyenes domain nevet, mert a mai világban semmi nincs ingyen! Ha annak is mondják olyan megkötések vannak, hogy nem éri meg vele foglalkozni.


A kérdezőnek válaszolva:

"Olyan oldalra gondolok ahol lenne pénzforgalom és elég automatizáltnak kéne lennie." - ez Nálad mit takarna, hogy "pénzforgalom" és "automatizált"? Mert azért feltettél két elég tág fogalmat, amibe simán belefér egy OTP, egy Vatera, egy gyűjtőoldal, vagy egy egyszerű blog is.


"Semmi honlapkészítő tudás nélkül mennyi időbe telne megalkotnom egy komolyabbnak mondható oldalt?"

Mit tekintesz "komolynak"? Kinézetben komoly, kódban komoly, vagy miben? Egy sima sablonos oldalt akarsz, vagy működésileg egyedit?


Nem utolsó sorban miből gondolod azt, hogy nincs még olyan oldal? Ne azt nézed, hogy "a Vatera milliókat keres, csinálok én is egyet, mert én is sokat akarok keresni vele", mert ez nem fog működni.


Ráadásul mivel "pénzforgalmat" szeretnél bonyolítani, így mindenképp valami vállalkozásra kell adnod a fejed, amibe beledöglesz magyarországon (másodikán akartam vállalkozást nyitni, de beszéltem könyvelővel, ügyvéddel, és annyit tudtam csak mondani, hogy kapják be).

2014. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó kérlek vedd fel velem a kapcsolatot és elmagyarázom részletesebben.
2014. jan. 31. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!