Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Lenne értelme (MOn) megtanulni...

Lenne értelme (MOn) megtanulni html5 canvases "kis" játékot készíteni? El lehetne ilyen téren helyezkedni, vagy lehetne valahogy pénzt csinálni belőle?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel html5ös minijátékok készítése, de nem tudom megéri-e, hogyan lehet belőle pénzt csinálni.


Már csináltam régen egyet, elég egyszerű, akad is :D de nagyon tetszett végig (kivéve mikor bénáztam a grafikákkal).


Azon kívül, hogy beküldöm gyűjtőhelyekre, és ha szerencsém van, és jó a játék, akkor játsszák és kapok érte egy kis aprót, mi más lehetőség lenne benne?


(csak a canvases, vagy böngészős játékok érdekelnek, droidos/mobilos nem)



2014. febr. 18. 15:54
 1/3 uno20001 ***** válasza:

Én nem nagyon hiszem, hogy ebből pénzt lehet csinálni.

De önkéntes munkával csatlakozhatsz html5 grafikás játékok fejlesztéséhez.


Például: [link]

2014. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pénzt keresni is úgy tudsz vele ha nem egy egyszerű flash játékot csinálsz, hanem összetettebbet (pl mint a [link] -n van, csak ott ugye flash)
2014. febr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a "flash" szó az első mondatból kiesik, csak az volt a fejemben a darkorbit miatt:)
2014. febr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!