Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen extra szolgáltatással...

Milyen extra szolgáltatással bővítsem fejlesztés alatt lévő kis oldalam!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy pici fejlesztés alatt lévő videós oldalam, ami olyan oldalakról mint pl. az indavideo, vagy a videa -ről meg vagy tucatnyi másik hasonló videó megosztó oldalról össze szedi a filmeket, és kategorizálva kereshetővé teszi mobil felületre is külön elkészítve. Jelenleg nem sok tartalom van, de bővítem...


Kérdésem, az lenne, hogy ti milyen extra szolgáltatásokat ajánlanátok még hozzá?


Mint írtam fejlesztés alatt van, így jelenleg itthonról üzemel, szóval bocsánat ha picit lassan töltődik be a felfele fél megabites neten... :-)



2014. febr. 23. 19:38
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Weboldal: [link]
2014. febr. 23. 19:39
 2/15 anonim ***** válasza:
Esetleg élő adás vagy hasonló
2014. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

önmagában nem rossz ötlet, hogy adások stream -jét össze szedni és azt is publikálni, csak mivel tábla és mobil -ra fejlesztem, így a stream csak komolyabb átalakítással lehetséges, mivel WMV, ASF, FLV, MP4 formátumtól kezdve minden van, de sajnos elég gyatra a magyar nyelvű belőle.


Most olyan fordult meg a fejembe, hogy hát ha lenne igény sorozatokra, amiket le tud tölteni, és munkába, iskolába menet megtud nézni a tábla gépén.

2014. febr. 23. 19:51
 4/15 Drone007 ***** válasza:
71%

Ha táblagépre/okostelefonra is gondolni akarsz, akkor először is tedd reszponzívvá az oldalt.

Az sem ártana, ha böngészőfüggetlen lenne az oldal, mert ie9, ie8 (és korábbi) "böngészőkön" nem működik a fejléc slider.


Egyébként nem rossz, kicsit túlzásnak tartom a box-shading-okat. Minimál designhoz egy kicsit annyira nem illik. Sokkal finomabb "jelzésszerű" kiemelést használnék a helyedben.


A dropdown almenühöz úgy látom js-t használsz. Ezt már elegánsabb lenne css-sel megoldani.


Az oldallapozó legyen kicsit elegánsabb, az iránygombokhoz ikonokat használj. (pl: [link] )


Összegzésében szép oldal gratulálok.

2014. febr. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
mobil eszköz esetén alapból ezzel a felülettel jön be: [link]
2014. febr. 24. 07:15
 6/15 Drone007 ***** válasza:

Ja bocs, csak arra nem válaszoltam, amit kérdeztél :)

- Megosztó linkek nem ártanának (nem csak az oldalt, a megtekintett videóhoz tartozó oldalt)

- Videó/film értékelés

- Film kérés

- Postolási lehetőség (ez elég veszélyes üzem, csak akkor építsd be, ha a látogatottság mindenképpen indokolja, el lehet gondolkodni azon, hogy reg-hez kötöd)


(Kapcsolat menüpont szövegét elírtad)


Sok sikert!

2014. febr. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

IE -vel nem szoktam foglalkozni főleg azért is mert Linux-ot használok, és itt csak vBox -ban használható Windows, 10 -esen minden megy, régebbi meg 6+ éves böngészőt használók meg így jártak, szerencsére IE -t igen kevesen használnak, és azok többsége is a Win8 -al érkezett IE10 -et.

De minimálisan IE8 -al is megy, csak nem olyan szép a megjelenése...

2014. febr. 24. 07:19
 8/15 Drone007 ***** válasza:

Igen, közben észrevettem, hogy külön mobil oldal van.

SEO szempontjából nem szerencsés.

Egyébként joomla?

2014. febr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

közbe megnéztem IE -vel, IE9 -en az átmenet CSS3 elem nincs, de ettől használható.

IE8-on az árnyékok, és kerekítés sincs, de ettől függetlenül használható. :-)


Megosztás lehetősége forrásban kommentálva van, nem szeretném teszt időszak alatt hogy osztogassák, kevés ahhoz a home internet. :-)


A film/videó értékelése tervbe van, vagy is már elkezdtem, de ettől függetlenül jó ötlet. 1-5 csillagos lehet majd. :-)

Film kérés lehetősége kicsit nehézkes lesz, mivel automatizált rendszer, azaz vdieo streamelő oldalakról szedi össze az adatokat. (azaz van egy pásztázó robot amit ha elindítok végig járja az oldalakat, és folyamatosan bővíti...) Tehát nem én töltöm fel, csak szűröm és kategorizálom a találatokat.

Postolási lehetőség majd reghez kötve lesz, és így gyorsan lehet moderálni. (pl. felhasználó kitiltása, kommentjei törlésével)


Kapcsolat menüpont címét átírom :-)


SEO szempontból még nem tudom mennyire zavar be a külön mobil oldal, de google eddig szimpatikusan találja, hogy külön mobilra is van.

Maga a rendszer saját fejlesztésű tartalom kezelővel készült, HTML-jQuery-AJAX+JSON és PHP-MySQL, plusz jwplayer a megjelenítő.

2014. febr. 24. 07:33
 10/15 A kérdező kommentje:

Este haverom adott még egy ötletet, de nem tudom mennyi értelme van, de azért gondoljátok írjátok meg.

Mivel mobilos oldal is, azt javasolta, hogy csináljak alkalmazás ajánlást, és mobil leírásokat, pl. ha össze rogy az android, és nem képes elindulni hogy kell javítani...

Ezzel csak annyi a bajom, hogy ha alkalmazás kell, akkor ott a Google Play áruháza, ha meg össze omlik egy ilyen jobb garanciába javítani a telefon értékesítőnél, mint próbálkozni és ha nem sikerül akkor a garancia is ugrik.

2014. febr. 24. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!