Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen viszonylag jó oldalmoto...

Milyen viszonylag jó oldalmotorok vannak, mint a PHP FUSION és nem kell hozzá mondjuk 5 éves informatikai tudás, de szép weboldalt lehet összerakni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én eddig ingyenes webszerkesztőn csináltam a weboldalamat, név szerint a blogspot. A blogspot támogatja a html/script kódolást, úgyhogy könnyedén át tudtam szabni a saját ízlésemre, viszont most egy kicsit előrébblépnék és új weboldalt szeretnék nyitni.



Eddig a Php Fusion-t néztem ki, de nem nagyon látom át, hogy ezt hogyan is kell, már maga a letöltés sem olyan, mint másik ingyenes weboldalszerkesztőnél, mint a gportal meg hasonlók.


Nem tudom, hogy bele lehet-e tanulni, vagy érdemes-e belekezdeni annak, aki csak html dolgokat csinált eddig.


A másik, hogy a php-fusion-t úgy hallottam, hogy csak előre legyártott sablonokat lehet feltölteni theme-kent, amúgy máshogy nem tudod személyre szabni.


Nekem pl. a régi oldalam is elég design-os, és nem szeretném, hogy a látogatóim az egyszerű php-fusion-os sablon miatt pártoljanak el..



Ötletek?



2014. márc. 21. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:

amit te használtál eddig az nem weblapkészítés, csak egy weblap szolgáltatásának használata.

PHP Fusion és egyébb CMS rendszerek, mint pl. WordPress is, php és mysql képes tárhelyre kell feltölteni, és onnan futtatni.

Van készen több ezer modul téma ingyen, de ha valami nagyon egyedit szeretnél, akkor jön csak az "5 éves informatikai tudás" szükségessége, egyéb esetben elég egy 5 éves gyerek tudása is. :-)

2014. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és szerinted a php fusion-t lehetne használniúgy, hogy a blogspot a tárhely?


Mert nem találok nekem megfelelő ingyenes tárhelyet.

Mindegyik írtó kicsi, még a fizetősek is 500mb-osak nagyjából.


A blogspot meg szinte "kinyírhatatlan"



Egyedit eddig is tudtam, de csak html/script rendszerhez, a PHP-ról jelenleg még gőzöm sincs, hogyan kell belevágni.. :D

2014. márc. 21. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
blogspot -ra van FTP -d!? :-o
2014. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

elvileg az ftp dolgot ki lehet küszöbölni, ha meg nem akkor nem tudom.


Felmentem a magyar php-fusion oldalra, és mindenki az atw.hu-n csinálja a tárhelyét, de szerintem az írtó gyenge..


[link]

[link]

2014. márc. 21. 20:53
 5/5 anonim válasza:
Ajánlom a [link] ott ha jol tom 1 Giga(vagy több)az ingyenes tárhely + ftp Énis itt csináltam:D
2014. máj. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!