Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen olcsó?

Mahhoo3-3 kérdése:

Miért ilyen olcsó?

Figyelt kérdés
Miért ilyen olcsó (99.99 $)a nokia lumia 928 amikor ugyanannyit tud mint a 920 az meg 116 ezer? Hónapok óta 920ra vágytam, de megjött a 928 és olcsó, szép és ha ugyanannyit tud miért ekkora az ár külömbség???

2013. jún. 7. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
499$. Amit te írtál, az egy amerikai szolgáltató által nyújtott előfizetéses konstrukció.
2013. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol láttál te ennyiért 928-at?Gondolom Verizon előfizetéssel,vagy átverés.A 928 a 920 Verizon szolgáltató változata.Azért kell a Verizonnak,mert ők nem GSM hálózatot használnak,hanem CDMA-t.(a Verizon egy amerikai mobil szolgáltató)Ezért Magyarországon nem is tudnád használni a 928-at,mivel itt,és egész EU-ban GSM hálózat van csak.Egyébként USA-ban függetlenül a 928 is annyiban van,mint a 920.Tehát te vagy egy Verizon előfizetést néztél(ez esetben,meg sem rendelheted itthonról),vagy átverés.Mindegy is,úgy sem tudna csatlakozni az itteni hálózatokra,mert direkt a Verizon CDMA rendszerére készült.
2013. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2013. jún. 8. 12:31
 4/6 A kérdező kommentje:

Compatible networks ( kopatibilis hàlózatok) az első a gsm. Akkor most hogy van. Tudom itt hasznàlni ha rendelek?

[link]

2013. jún. 8. 13:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Lumia 920-at is vehetsz 100 dollárért.Két év hűségidővel,amerikai szolgáltatótól,de azt nem fogja elfogadni,hogy te iderendeled Magyarországra Kiss Buci Elemér kamu névre,"aláírsz" online valami durva díjcsomagra,olyan személyes adatokkal amit nem tudnak ellenőrizni,ezáltal egy centet sem látnak a hűségidős előfizetésedből többet.Te meg egy ötezresért kiütteted a SIM lock-ot,azt használod vígan.Há persze!Álommanó észnél légy!Szerinted idióták a szolgáltatók?Lehet kicsit gyanús nekik,hogy a világ másik végén akar valaki előfizető lenni?Ennyi erővel 0 centes előfizetés is van biztos 3 év hűségre,azt ingyen rendelek 10 Samsung Galaxy S4-et.Kiütöm a Sim-et mindből,azt eladom darabját 150 ezerért.Azt az ötezres kiütéssel járó költségeket levonva,keresek 1millió450ezret.Azt ezt minden hónapban megcsinálom,mindig más kamu névvel,személyes adatokkal.Azt ebből élek.:)Érted már milyen naiv dolog,hogy azt hiszed veszel egy 150-200ezres telefont 20X ezerért?

Itt vannak a példák,próbáld megrendelni,biztos nem engedi:

[link]

[link]

Itt az egy centes Lumia 820:

[link]

És ingyen is osztogatnak Sony-kat,csak meg kell rendelni!(a te világodban legalábbis)

[link]

2013. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj a hangnemért,de ha ez így működne,akkor a Magyar szolgáltatóktól is rendelhetnél ingyen telefont hűségidőre kamu adatokkal.Csak hogy új előfizetésnél oké hogy megrendeled,de azért be kell fáradni először is igazolni okmányokkal hogy tényleg valós adatokat adtál meg,másodsorban aláírni a hűségnyilatkozatot.Nem fognak kiküldeni 0 forintért egy általad megjelölt pl.INTERMEDIO átvevőpontba egy telefont.Azt Béla Géza néven találjatok meg,hajtsátok be rajtam a havidíjat.Azt jót röhögsz rajtuk.

Ennyi erővel innen is rendelhetnél,ha lehetne:

[link]

Én innen szoktam rendelni,mert 10% kedvezményt adnak,újságoshoz küldetem mert ki tudja mikor vagyok otthon,de az feltöltőkártyás csomag,ezért nem kell bemenni.Ha hűségidős előfizetésről van szó,akkor be kell menni,nem hülyék hogy lehet hogy kamu adatokra támaszkodva küldenek nekem 21ezerért egy 920-ast.

2013. jún. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!