Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha valaki blogspoton ír...

Ha valaki blogspoton ír blogot, attól még a blog lehet "népszerű"?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy olvashatják e sokan. Ez a blogom amúgy: [link]

a válaszokat előre is köszi :)


2014. márc. 23. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:

A tartalmon múlik a népszerűség, illetve az időzítésen.

Viszont számomra szánalmas, ha valaki blogolásnál se tud írni.


Első bejegyzésedet megnézve a gondolataim:


A cím: "Na miért is van ez..."

-He na akko mi legyen má he. Nem parasztkodunk. Sokkal jobban hangzana a "Miért is van ez...", bár én a helyedben teljesen más címet adtam volna az első posztnak.


"Az a baj, hogy nem tudom miről szóljon... :DDD alap h egy blognak van valamilyen témája szóóóóval, ha lenne külön kérésed akk írj nekem askon (nem azért mondom, hogy több kérdésem legyen csak azért, mert ez a legpublikusabb oldalam mellesleg ezt figyelem a legtöbbet)."


-Huhh ez aztán egy hosszú mondat, viszont annál kevesebb benne az írásjel. A vesszőket nem véletlenül találták ki.


"Egyébként ha senki nem ír akkor mindig kitalálok egy aktuális témát. Ezért is az a neve a blognak hogy Mit is mondhatnék. Reményeim szerint hetente több bejegyzés is lesz.

Erről szerintem ennyi :)"


Ebbe is beleköthetnék, hogy elég sok helyesírási hiba van benne, de ezt már megtettem. Viszont vége a is a bejegyzésnek. Mit tudhattunk meg? Ha gondoljuk, akkor írjunk neked kérdéseket. Ha nem írunk, akkor majd te kitalálsz témákat.

Arról viszont egy szót sem látok, hogy milyen kérdéseket írjunk neked. Nesze semmi fogd meg jól.

2014. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RubberDucky válasza:

Kicsit olyan számomra, mint amikor valaki épít a házában egy lomost, és odaszór minden hülyeséget

Nem ártana eldöntened, miről akarsz mondani valamit, és hogy miért is kéne nekünk ezt mind elolvasni?

2014. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem azt kértem h kritizáld a blogom. egyik választ sem köszönném meg.

a blogomnak nincs témája. nem is kötelező, hogy legyen. olyan blogot szeretnék, ami mindennel foglalkozik. amúgy meg ha írásjeleket akarsz akk nyomkodd a vesszőt -.-

2014. márc. 23. 20:44
 4/7 RubberDucky válasza:
Oké, akkor válaszolok. Lehet népszerű, de a tiéd népszerűségére nem látok sok esélyt
2014. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

végre normális válasz!!!

köszi, akkor próbálok olyat kitalálni amire van esély :)

2014. márc. 23. 21:41
 6/7 RubberDucky válasza:
[link] talán ez segít :)
2014. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) biztos segíteni fog
2014. márc. 23. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!