Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mindenki-magamra-hagy. Tumblr....

Mindenki-magamra-hagy. Tumblr.com kinek tetszik? Mit javítsak rajta, h jobb legyen?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 20:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én felakasztanám magam, ha a gyerekem ekkora idióta lenne, egyébként.
2014. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

jajj

megint egy 13 éves kislány, akivel már annyi és olyan rossz dolog történt, hogy azt elképzelni nem lehet.

2014. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, semmi közöm hozzá. De kétlem hogy túl idős lennél ahhoz hogy ekkora fájdalmaid legyenek. Nem mondom, létezik ilyen. Ha szeretnél beszélgetni, szólj nyugodtan, írj privátot, de ha ez csak olyan önsajnáltatás, akkor fejezd be.. c:

Összességében nem lenne rossz, de próbálj meg több képet csatolni, és figyelj oda arra hogy egy helyen ne legyen túl sok szöveg egyszerre, mert baromi idegesítő.. :)

2014. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm is vagdossa magát, de csak azért mert nincs jobb dolga és ezt komolyan is gondolom. Sok az unatkozó tini manapság...
2014. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
nem 13 éves vagyok, de jó tudni, h azért, mert más lány vagy fiú ezt csinálja a mai világban, már mindenki azt hiszi, h nincs kivétel. EGYÉBKÉNT meg a blogot csak úgy csináltam, nincs semmi bánatom vagy bármi, szóval ezt benéztétek:) sajnálom!
2014. ápr. 10. 15:44
 16/20 anonim ***** válasza:
rettenetesen benéztük
2014. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen, látszik, hogy nem vagy 13 éves. Ez alapján kb 10-nek mondanálak, mivel ilyenekkel hogy érvágás, stb, nem kéne viccelni. Nem igaz hogy nincs jobb dolgod mint hogy ilyen képeket csatolj "csak úgy".
2014. ápr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
ne okoskodj:)
2014. ápr. 11. 14:11
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem okoskodás, ezek tények. Gyerekesen viselkedsz, ennyi.
2014. ápr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen képből lehetne több, lehetőleg olyan ami rólad készült.

2015. okt. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!