Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet megtanulni olyan...

Hogy lehet megtanulni olyan nagy látogatottságú weboldalt készíteni, ami biztonságos, nem törik fel, írnak át sajátjukévá, törlölnek bele hackerek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 19:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy vannak weboldalak, könyvek, youtube videók arról, hogyan készítsünk weboldalt. Gondolom azokat pár percen belül bárki, aki ért hozzá simán feltöri.
2014. ápr. 23. 19:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát vannak gagyi tutorialok és könyvek, de nem szabad általánosítani. Mivel a nagy látogatottságú oldal egy hosszútávú projekt, nyugodtan átrághatsz több könyvet is, köztük olyanokat, amelyek kifejezetten a biztonságról szólnak.
2014. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És honnan tudom melyik módszer a jobb, modernebb és melyikkel készítek olyan weboldalt aminél van jobb is és játszva bárkit feltöri?
2014. ápr. 24. 12:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Ahogy nézem egyetemen, főiskolán nemigen van "weboldalkészítő, fejlesztő és üzemeltető" szak. Van gazdaságinformatikus, mérnökinformatikus és programtervező informatikus. Akkor elvégzel egy OKJ-t és te vagy a weboldaltémának papíron a mestere?
2014. ápr. 24. 14:48
 5/5 anonim ***** válasza:

A weboldal készítés 1 dolog.

A nagy látogatottság elérése másik dolog.

Biztonsági része az 3. dolog.



Nekem volt wp alapon nagy látogatottságú oldalam, mégse törölt bele senki.

2014. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!