Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Magánszemélyként üzemeltethete...

Magánszemélyként üzemeltethetek NEM kereskedelmi honlapot?

Figyelt kérdés
Ingyenes szolgáltatást szeretnék nyújtani, ahol nincs szükség személyes adatokra sem, csak egy e-mail/jelszó párosra. Hirdetést sem tehetek így ki, mert nem tudok számlát adni, de nem is bánom:) Jogilag ez így rendben lenne?

2014. ápr. 26. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hirdetést is kitehetsz pl AdWords-el. Természetesen üzemeltethetsz :)
2014. ápr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :-) Hirdetést nem szeretnék amúgy, mert ez is egy úgymond "szolgáltatás" lenne, hogy nincs zavaró reklám,banner,stb :))
2014. ápr. 26. 08:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen szolgáltatásról van szó? Nem kaphatsz érdemi választ így.
2014. ápr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy ingyenes, korlátlan tárhelymérettel rendelkező, reklámok nélküli blog szolgáltatásról!
2014. ápr. 26. 09:36
 5/11 pinkpancser ***** válasza:
Korlátlan tárhely? Ingyen? Érdekesen hangzik :)
2014. ápr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért? :-)
2014. ápr. 26. 11:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerinted a bloghu és a blogspothu, wordpress - hogy a többit ne is említsem - mellett mi szólna melletted? A blogírók exchibicionisták, azt akarják, hogy a blogjuk benne legyen a vérkeringésben, forgalmas helyen, látható helyen, nem pedig egy félreeső helyen pálljon. Mivel állsz elő, hogy csábító légy? Hogy vezeted be magad a köztudatba? Még ha egy szubkultúrát szolgálna is ki, elég feleslegesnek hat az egész nekem. Mit értesz blogszolgáltatás alatt? Az komplex dolog ám. Nem letörni akarlak, de ezek felmerülnek bennem.
2014. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az elképzelések megvannak, a hátterek is részben megvalósultak már. Persze leírni nem tudom itt most, hogy miben és miért lesz (talán) jobb, de számtalan olyan szolgáltatást összeállítottam már, amit még "Prémium" fizetős tagság mellett sem érhető el. Rád feleslegesen hat, rendben! Valószínű, hogy magában az általam feltett kérdésben nem vagy jártas, vagy nem áll közel hozzád a blogolás.Remélem a másik félből többen leszünk majd. :)
2014. ápr. 26. 12:04
 9/11 A kérdező kommentje:
És egy csöppet elkanyarodtunk ám a témától, hiszen magáról az üzemeltetésről lenne jelenleg szó, hogy most blog, vagy fórum, stb, az lényegtelen is :-)
2014. ápr. 26. 12:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem magamból indultam ki, ne idegesíts már. Egyszerűen blogból le van fedve a piac, az igények. Engem érdekelne ennek majd az utóélete, ha megosztod velem, bár gondolom nem. Úgy tudom egyébként, hogy igen, üzemeltethetsz.
2014. ápr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!