Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek milyen az oldalam?

Szerintetek milyen az oldalam?

Figyelt kérdés
Aki nem szeretne rá válaszolni ne tegye.Tudom hogy sokan jót akarnak de ez nagyon fontos nekem.

2014. ápr. 28. 16:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
általános iskolás vagyok
2014. ápr. 30. 16:15
 12/21 anonim ***** válasza:

Olvass el egy pár könyvet! Nincs türelmem végig olvasni annyira nem jó a tagolás, sorválasztás vagy nem tudom minek hívják. Az írásjelek után pedig rakj szóközt.


A menüpontokat rakd rendbe, töröld ami nem kell. A fejléc is érdekes. A "szereplők"et vedd ki onnan.

"Az internátus tele van relytélyekkel,halálesetekkel.Na és persze egy zűrzavaros osztállyal.És hatalmas szerelmekkel." Szerintem másik dizájn jobban illene ehhez. Ráadásul a rejtélyekkel pontos j. Írd meg a fejezeteket wordben, javítsd ki és másold be legközelebb.

2014. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Meg még annyit hozzátennék, hogy nagyon rövid az első fejezet. Kicsit hosszabbakat írj. És "/" ilyen jeleket nem szoktak írni. Nézz meg egy ficit, hogy milyen formába írja az író. Úgy írja, mint ha egy könyv lenne ezért úgy is tagolja.
2014. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
valójában nem ilyen rövid és köszönöm
2014. máj. 1. 11:42
 15/21 anonim ***** válasza:
Szörnyű. Ez nem egy weboldal! Ez egy két perc alatt összehány kaki.
2014. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
mondtam már hogy nem muszáj válaszolni
2014. máj. 4. 12:27
 17/21 anonim ***** válasza:
Inkább írtad(ha nekem "pofázol"). Inkább olvass bele egy HTML+CSS könyvbe.
2014. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az ilyen "/" jeleket nem szoktak írni oktatod számítógépes írásra.Neked lehet "macskakörmöt" használnod mikor „idézel” valamit?
2014. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Jó de igazából a füzetembe nem ilyen jelek vannak
2014. máj. 4. 13:43
 20/21 anonim ***** válasza:
Én azt a 12-13-as okostóninak írtam.Csináld csak tovább mindenki elkezdi valahol.Nyilván akinek savanyú a szőlő az fintorog.A hibákra meg úgyis úgy jössz rá amikor javítod vagy tökéletesíted az oldalad.
2014. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!