Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek milyen weboldalt...

Szerintetek milyen weboldalt csináljak?

Figyelt kérdés
Márminthogy olyanra gondoltam, amiben php, mysql, tehát regisztrációs, ilyesmi cuccok nincsenek, mert most javascriptet tanulok és gyakorlok, és semmi ötletem sincs. Csináltam már saját magamnak kezdőoldalt az általam leggyakrabban látogatott oldalakkal [ [link] sticky notes-ot, ez nem feltétlenül fog működni nektek, csináltam saját zenelejátszót, félkész verziója van csak fent neten, így most inkább nem linkelem. Aztán csináltam egy szemet, ami követi az egérmozgást. Szóval ezek már vannak. Olyat javasoljatok, amit valamikor valaki használni. Js minden parancsa jöhet, állok elébe. Ha valaki meg mondjuk előjönne egy esetleg neki tetsző/kellő weboldalötlettel, és úgy gondolja, jó gyakorlás lenne nekem, az kérem írja mire gondolt. Igazából nekem ötletek kellenének, főleg részfeladatok, bár egy egész weboldalt is szívesen csinálok. Ja, nem fogok blogot csinálni, és ez nem ajánlat, hanem kérés: írjatok valami jó challenget! ;D
2014. máj. 3. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:
html5 canvas játék, valami kis egyszerű
2014. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!