Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit gondoltok erről a blogról?

Mit gondoltok erről a blogról?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 4. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Leginkább azt, hogy:


Service Unavailable

Error 503

2014. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Első 2 gondolatom:


1. A zene ne induljon automatikusan.

2. Akármilyen csillivilli hogy elfordulnak a képek/linkek ha rávisem az egeret, semmi értelme nincs ennek.

2014. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Őszintén?

Elkezdtem olvasni,de nagyon hamar meguntam, mert megint a szokásos tini szövegek amit itt a gyakorin minden harmadik lány ír, és osztja, hogy olvassák el. Unalmas, sablonos, tucat történet. Így nem is olvasom tovább mert már egymillió ilyen történetet olvastam, és elmondhatom: a csapból is ez folyik már.

Amúgy én sem értem mi értelme van annak, hogy a képek megbillenek.

2014. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik. :)Bár én egy kicsit világosabb színvilágot tudnék elképzelni egy ilyen sztorihoz, de te tudod. A történetről annyit tudok mondani, hogy most kezdtem el a második részt. Tetszik, hogy nem sieted el a dolgokat és alapozol egy kicsit, de figyelj arra, hogy ez az alapozás ne tartson tovább egy-két résznél, mert nagyon unalmassá tud válni a történet, ha csak húzod.
2014. jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nekem tetszik. Szimpi a főszeri. Nagyon emlékeztet a legjobb barátnőmre. :)
2014. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Mi a fr*ncnak kell leírni a főszereplőket?? név, kor,..stb. minek?? te láttál ilyet bármilyen könyvben? hol mutatták be a szereplőket. lusta banda.

ha a történetbe beleszőve írnád le, hogy ki milyen, hogy hívják, stb, sokkal eredetibb lenne.

óó, és persze a házról is képek vannak, mert miért fárasztanánk magunkat leírással? -.- te így akarsz fejlődni?

Történet: kész káosz, akár a ház. egyszer ide, egyser oda rohangászik... ki is?


látszik, hogy nem építetted fel a történetet, csak kitaláltál valami tucat történetet.

2014. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Úgy tűnik a vegyes válaszok után kicsit javítottál az oldaladon, a képek billegése minimális lett, a zenét kiszedted, a csillámos kurzor eltűnt és sokkal letisztultabb lett a blog oldala. Én a hónap elején találtam rá a blogodra, szerintem egyáltalán nem sablonos a történet. Nem a (nem is létező) szerelmi szálon van a hangsúly, hanem 6 egyetemista lány és egy utolsó éves gimnazista mindennapjain. Nekem személy szerint tetszik, hogy van külön menü a háznak, mert csak. Úgy tűnik ez egyénfüggő. :D Habár néhány khömm... emberke lehordta az oldalt ez ne vegye el a kedved az írástól, mert részenként tapasztaltam a fejlődést. Az utolsónak pedig: elég sok könyvben van ilyen. Egy ismertebb példa: Leiner Laura: Szent Johanna Gimi.


Üdv,

ENiF N/19

2014. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!