Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit gondolsz a blogomrol?...

Mit gondolsz a blogomrol? Inkabb a tartalmi reszre gondolok, maga az oldal elegge kezdetleges. norbertsec. Wix.com/madworld

Figyelt kérdés
Konyv, iras, blog, weboldal, hobbi

2014. jún. 19. 21:41
1 2
 1/11 Jack Alvin ***** válasza:
Nem találom. Kérlek újra leírod a linket?
2014. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

" dezodoros flakont"-ejha, Pista bá' modern egy embör vót...

Befejezés: hááát, ez nem a te műfajod.

2014. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

norbertsec.wix.com/madworld


A lotolvajosat pont egy jatekra irtam, ahol bele kellett szoni bizonyos szavakat az irasba, ez feltetel volt. AZ Isten utjai, vagy a hazateres Mar teljesen sajat keszites, raadasul eleg sokat dolgoztam rajtuk, a kisregenyemrol nem is beszelve.

2014. jún. 19. 22:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor ezt jelezd. Ha megbocsátod, most nem fogok olvasgatni, mert éppen egy 35000 karakteres php fájlt debugolok, amit most látok először, csak barátom szétkontárkodta.
2014. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon rossz kategóriában van.
2014. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Hol vannak a kisregények?

Ezek a te írásaid?

2014. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezek a saját írásaim. Még csak 1 kisregényem van, aminek 2 részét tettem fel, egyébként 8 részes. Keszuloben van még egy másik is.
2014. jún. 20. 19:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Tök jók, de nekem kicsit zavaró ahogy egy részletes leírásba bekerül egy két általánosan megfogalmazott rész... Pl


SPOILER :)


István a testvérét homlokon lőtte, de a feleségét csak megölte.

A feleség és a bátty a fegyvert látva elindultak az ajtó fele. Már csak azt kellett volna hozzátenni hogy egyenes vonalú egyenletes mozgással


Ez a történet egyébként nagyon tetszett, engem pl felháborított a pap meg a szomszédasszony teljes fogalmatlansága. Megkérdik hogy hogy van pedig ha tényleg érdekelné őket akkor tudnák, és nem kérdezgetnének ilyeneket. "Meg a gyere át egyszer vacsorára" (vagy ebédre) nem azt mondja hogy holnap, neadjisten ma, mert akkor lenne egy konkrét meghívás, amit a végén még még elfogadna. Márpedig ki látna vendégül szívesen egy alkoholistát? Elképesztő az az álszentség. Meg hogy a bátty nem egyszerűen lenyúlja az asszonyt, hanem feleségül veszi, és templomi mennyegzőt tartanak. Egyébként lehet egyáltalán ilyet? Vagy ebben volt lúdas a pap? Azokat meg én is rühellem az ostoba isten útjai kifürkészhetelenek meg az isten szeret téged dumával. Egy képzelt barát nem töltheti ki az űrt az ember szívében.


Nekem ez jutott az eszembe az "isten útjai" olvasása közben.


SPOILER

2014. jún. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A hazatérésben olyan fura a szó használat, bár lehet hogy az eltelt 200 évnek köszönhető. (mondjuk megnyugtató hogy nem nyomtak tele mindent LOL-al. :)) de mikor mondja a kislánynak hogy menj, keresd meg a szeretteidet. Miért nem szüleit mond? Mondjuk nem szép tőle hogy csak úgy magára hagyta, logikusab lett volna magával vinni, mivel a szülők sem fognak vaktában keresgélni, hanem elmennek hajókhoz, gondolom ők is sejthették hogy a kislány fain és vágja a témát, szóval leszállóhely egy logikus találkozási pont.


A földön kimerültek az ásványkincslelőhelyek? Meg mi lett a sok szeméttel 200 év alatt?

2014. jún. 21. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos hozzászólást, tanácsokat. A templomba nem az eskuvo volt, hanem csak egy sima istentisztelet. Szerintem egyébként megengedett dolog lenne, sajnos. A hazatérésben is igazad van, amiket megemlítettél, viszont ott direkt hagytam nyitott kérdéseket, úgymond hagytam az olvasót gondolkodni, kiegészíteni a történetet. Arra a kis társadalom kritikára próbáltam helyezni a hangsúlyt a végén. Köszönöm, hogy olvastad.
2014. jún. 21. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!