Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weboldalhoz tartozó email...

TappancsMancs kérdése:

Weboldalhoz tartozó email küldés fogadás hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy weboldal saját domainos emailekkel. Azt hogy szokták megoldani, hogy a saját domainos email egy normális email platfromon legyen kezelhető? Az oldalon lehet levelet küldeni és be is van állítva hogy a sajátdomménre mennek a levelek ha ott ír valaki. De borzalmas a tárhelyszolgáltató email kezelőfelülete és valahogy egy programból kéne fogadni és küldeni ami rendesen néz ki, átlátható meg ilyenek. Mindenképpen fontos a feladó meg re mezőkben az oldal emailjei legyenek. Hogy szokták ezt?

#e-mail #weboldal email
2014. jún. 23. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Levelező klienssel, pl. Thunderbird.
2014. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Illetve én GMail alá kötöttem be a domainemhez tartozó e-mail címeket. Nekem tetszik a GMail felülete.
2014. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. A gmail tényleg jó is lenne csak akkor a feladó beállítható a weboldal dimanjára? Úgy hogy ugye ne gmailos feladó legyen.
2014. jún. 23. 22:02
 4/7 A kérdező kommentje:
A Thunderbird-öt névről ismerem pár dolgot tudnál mondani róla? Köszi!
2014. jún. 23. 22:03
 5/7 anonim ***** válasza:

GMail: beállítható, hogy a feladó is a saját domained alól menjen. Ez a Beállítások 'Fiókok és importálás' fülén teheted meg. 'E-mail küldése erről a címről' és 'Levelek ellenőrzése más fiókokból' kell neked.


Thunderbird: olyan sokat nem tudok róla mondani, ez egy desktop alkalmazás, ami ellenőrzi és letölti az új leveleket a beállított fiókokból. Könnyű vele rendszerezni a leveleket (szűrők alkalmazásával akár automatikusan is) és én azért szeretem, mert offline is elérhetem a korábbi leveleimet (míg ez webes felületen ugye nem mondható el). Nagyjából ugyanezek érvényesek az összes desktop mail clientre, csak azért írtam Thunderbirdet, mert én azt ismerem, azt használom.

2014. jún. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Előbb megnézem a gmailt.
2014. jún. 24. 22:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült beállítani a gmailosnál! :) Köszönöm még egyszer a válaszokat.
2014. jún. 25. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!