Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol kezdjem el? Szeretnék...

Hol kezdjem el? Szeretnék megtanulni weblapot szerkeszteni, egészen az alapoktól.

Figyelt kérdés
2014. jún. 28. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Tanuld meg használni a google-t, mert ez nem a 2. ilyen kérdés.
2014. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Német_Tibor ***** válasza:

Kérdés, hogy a nulláról te akarod felépíteni? Ha igen, akkor tanuld meg a HTML, PHP mySQL alapokat.

Ha viszont az a cél, hogy gyorsan legyen használható oldalad, akkor telepíts és használj tartalomkezelő rendszert (pl Joomla, Wordpress).

2014. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet, hogy már későn írok, de azért leírom.. szerintem a html önállóan otthon egyszerűen megtanulható, de a PHP-hoz, illetve a MySQL-hez én a helyedben keresnék valakit, aki tud segíteni, vagy esetleg egy ezekkel foglalkozó tanfolyamot. Személy szerint a PHP-val nagyon megszenvedtem, mire oda jutottam, hogy valamit kezdeni is tudtam vele, pedig segítségem az volt (prog. szakra járok). Ha forrást keresel, akkor meg tudom ajánlani a YouTube-ot, sok ilyen jellegű oktató videó van fent magyarul, de ha tudsz angolul, akkor még jobb. Sok sikert! :)
2014. júl. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!